Twitch bakiye mi nasıl görebilirim?

atalayagiz

Üye
8 Ara 2019
137
1
10
herkese merhaba. Twitch'de canlı yayın açtım ve birazda reklam botu attım. Reklam gelirimi kontrol etmek istiyorum fakat nasıl bakılacağını sabahtan beri bulamadım. Hesabı daha yeni açtım ve twitch.tv/xxx/dashboard/revenue linkine gittiğim zamanda üzgünüz bir zaman makinesine sahip değilseniz bu içerik artık ulaşılmaz diyor. Nereden öğrenebilirim twitch bakiyemi?

Son düzenleme:

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,432
33
1,497
K E R K Ü K
bot atacak kadar basit bir iş değil o.
bağış olarak gelir geliyor, bynogame ve yeni gelen bit sistemi üzerinden gerçekleşiyor.
belli bir takipçi kazandıktan sonra bit sistemi aktif oluyor, takipçi basıp aktifleştirdikten sonra izleyici basarsan daha çok üstlere çıkarsın.

atalayagiz

Üye
8 Ara 2019
137
1
10
KUVAYıhackiye Cevabınız için teşekkür ederim. Sanırım o şekilde devam edeceğim zaten twitch üzeriden gelir kazanmam aktif olmadığı için reklamda göstermiyormuş farketmemişim :D. Biraz uğraştıracak fakat yapacağız bir şekilde.
Tekrardan teşekkürler konu kilitlenebilir :D.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.