Twitch.tv

cearr45

Katılımcı Üye
23 Eyl 2009
883
1
Selamün Aleyküm arkadaşlar twitch tv de yayın yapmaya başlıcamda acaba izleyici botu filan bilen varmı araştırdım bikaç tane buldum indirdim ama key filan istiyo ücretli yani yardımınızı bekliyorum:RpS_smile:

cearr45

Katılımcı Üye
23 Eyl 2009
883
1
Bu işte ilerlemek istiyorsan,o işlere hiç girme dostum,5 tane izleyenin olsun adam gibi izleyenin olsun,10 bin izleme yapsan 0 sohbet olsa hos olurmu sence?

benim gözüm okadar yüksekte değil zaten program bana 20-30 verse bana yine yeter şuan listenin en sonunda kaldığım için kimse görmüyo bile başlangıçta biraz yükseltsin beni gerisini ben hallederim zaten

ananas123

Üye
18 Haz 2009
77
0
bende yapıyodum bi aralar cs:go'da 100-200 izleyici vardı sana tavsiyem yeni başladığında ilk bi face sayfası aç etkinlik yap gruplarda paylaştır twitch adresini ver ülkede beleşçi çok direk gelirler zaten sonra sayfan büyüyünce bide güzel oynuyosan sürekli gelirler.

mertkancelik

Uzman üye
27 Nis 2014
1,070
3
Bursa
Sakın bu işlerde bot vb programlar kullanma 10 izlensin 20 izlensin ama izleyen olsun zamanla artıcaktır ve sabırlı olman gerek görüyorum 8.000 izleyicisi olan yayıncılar var onlar 2 gün içerisinde buraya glemedi görmüşsündür zeonnn'u o adam daha doğrusu kardeşimiz s1'den beri oynuyor lol'ü hatta daha bile eski olabilir o yüzden az sabır :)

cearr45

Katılımcı Üye
23 Eyl 2009
883
1
eyvallah sağolum yorumlarınız için 2 gündür yayın yapıyorum hala bi kitleye sahip olamadım o yüzden böyle bir yola başvurayım dedim

SDK121

Üye
6 Tem 2015
176
0
cear ne yayını yapıyosun ayrıca twitchte yayın yapıp gelmesini bekleme bi yerlere reklam yap ama tabi muratabi burak oyunda gibi ünlü olmak ki onlara bile 1-2 bin izlenme geliyor en fazla 5 bin bu yüzden çok zor çekiliş falan yapıp ünlü olacan ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.