Twitch'de Moderatörler Yayıncılara dair Ne Öğrenebilir ?

CodVoS

Yeni üye
2 Nis 2021
25
0
Aydın
Benim sorum twitchde mod olup yayıncının bilgilerini yada kanala neler yapabilceğimi bazılarını biliyorum sadece yayıncıya dair ad soyad (email özellikle email bulmak istiyorum nasıl yapabilirim.

Amacın nedir?

Benim amacımbu arkadşım beni heryerden engelledi. ve bana gıcık biraz bende ona son bir söz söylüycem mail olarak atmayı düşünüyorum amacım bu.

İyi Forumlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,688
385
Sydney
Cevap: Twitch platformundan bir kanalın moduyuz ve yayıncıya dair ne gibi bilgiler öğrenebiliriz?

Böyle bir şey mümkün değil, kodlar sadece chat banı, widget ekleme/kaldırma, izleyici istatistiklerine bakma gibi yetkileri vardır

Narisca

Katılımcı Üye
11 Mar 2021
421
198
Londra
Cevap: Twitch platformundan bir kanalın moduyuz ve yayıncıya dair ne gibi bilgiler öğrenebiliriz?

Sosyal mühendislik yani bir pishing sitesi mi hadi pishing olsun nasıl pishing sitesi açılır onu bilemiyorum forumda vardı ama tam olarak anlıyamadım.

Sosyal Mühendislik = hedefinde yer alan kişiyi aldatarak, istediği bilgileri ele geçirmesini sağlayan bir saldırı tekniğidir. Kısacası kandırman gerekiyor başka türlü mod olarak birşey yapamazsın.

blatgod

Katılımcı Üye
16 Kas 2019
281
3

merhaba..

arkadaşlarımızın dediği gibi sadece mod olarak bilgi öğrenemezsin, sadece sosyal mühendislik yolu ile öğrenebilirsin, kendini yetkili bir kişi olarak tanıtabilir ve mail adresini öğrenebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.