Twitter Account Edit Bug

oldminer

Hunter / Malware Developer
1 Eyl 2022
239
111
Herkeze selamlar canımın sıkılmasından dolayı twitterda bug araması yaptım.
bulduğum sorunlardan birini sizinle paylaşmak istedim...
bir kaç tane normal var ama bu (bug kritik değil normal)

+ bug hesap değiştirme yerinde 3. bir el olarak araya girip araya giriyoruz.
normalde olması muhtemel değil fakat twitter verileri şifrelemeden göndermesi üzerine buldum.

Örn (Max Karakter Sayısı 30 Örnek OLarak 32 Hanelik Yer ismi yaptım)

>>> a = "Malatyahamburgcityreoasdfdsfasss"
>>> len(a)
32

9hfvplj.png

2. olarak (doğum tarihi 1902 max iken 1901);
hlnlqhc.png

yani kritik bir bug değil fakat dünyadaki tek hesap siz oluyorsunuz bunları içeren yapım aşamalarını isteyene belirtebilirim.
Hayırlı Forumlar

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,867
770
28
Herkeze selamlar canımın sıkılmasından dolayı twitterda bug araması yaptım.
bulduğum sorunlardan birini sizinle paylaşmak istedim...
bir kaç tane normal var ama bu (bug kritik değil normal)

+ bug hesap değiştirme yerinde 3. bir el olarak araya girip araya giriyoruz.
normalde olması muhtemel değil fakat twitter verileri şifrelemeden göndermesi üzerine buldum.

Örn (Max Karakter Sayısı 30 Örnek OLarak 32 Hanelik Yer ismi yaptım)

>>> a = "Malatyahamburgcityreoasdfdsfasss"
>>> len(a)
32

9hfvplj.png

2. olarak (doğum tarihi 1902 max iken 1901);
hlnlqhc.png

yani kritik bir bug değil fakat dünyadaki tek hesap siz oluyorsunuz bunları içeren yapım aşamalarını isteyene belirtebilirim.
Hayırlı Forumlar
👍

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.