twitter-facebook paneli hakkinda

ilican67

Katılımcı Üye
14 Eyl 2012
296
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar. Twitter takipçi ve Facebook beğeni paneli yapmak istiyorum. Programlama hakkinda bilgim yok. Bu hedefime ulasmam icin hangi programlama dillerini ogrenmem gerekiyor? Tavsiye ettiginiz anlatim linki var midir? Benimle bu ise atilmak isteyen arkadasim var midir? Bu iste yardim etmek isteyen arkadas var mi? Bu sorulara cevap verirseniz memnun olurum. Teşekkürler... :RpS_smile:

'DECCAL

Katılımcı Üye
18 May 2014
945
0
Kardeşim bende o işe girmek istiyordum ama reklamı yapmak için falan siteye belli bir hit kazandırmamız lazım yani günlük 1000 üyemiz olsa istediğimiz herşeyi yaparız twitter günlük 1 defa tt yapıp kendimizi gerisi kolay zaten ama ilk reklam işi gözüme büyüdü onun için girişmedim bu arada kodlar nette mevcutta benim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.