twitter hackleme veya kimin kullandığını bulma

brk6363

Yeni üye
30 Tem 2017
10
0
merhaba arkadaşlar bir twitter hesabını hacklemek veya kimin kullandığını öğrenmek istiyorum ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz şimdiden tşk ederim

11 Tem 2021
168
1
51
11 Tem 2021
168
1
51
kardeşim işin aslı şu. bi yavşak benim hatuna msj attı bi kaç defa. engelledik ama ben buna dedim ki seni bulur seni si.....rim. bok bulursun dedi. bi kaç kız arkadaşımın hesabından istek attım ama *** kimseyi de eklemiyo. adresini bulsam sen bu adreste oturuyon diye bi korku salacam altına sıçsın yavşak. zaten bulursam yakınımda biriyse de anası babası kim varsa onunla konuşcam oğlun yada kızın bunu yaptı diye. bana yardımcı olursan gerçekten sevinirim. hesabı bu yavşağın Login • Instagram
tanıdık olduğunu düşünüyor'musun peki

tanıdık olduğunu düşünüyor'musun peki
itin hesabını girip şifremi unuttum yazdım. tel nosunun sonu 18. rehberimizdeki herkese baktık yok. adres bulabilsek. bingöl samsun adreslerinden biriyse tanıdıktırda sanmıyorum yinede

biraz araştıracağım bana süre ver
çok müteşekkir kalırım. çok saol.

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
10
833
Oltalama yap ama işin içine biraz entrika katman lazım.
şimdi sahte bir site açıyorsun basitte bir script site şikayet temalı olsun bu site de instagram ile giriş yap ekle ama bilgileri veritabanına kayıt edeceksin kullanıcı anlamasın diye de bir hata mesajı göster gitsin.
en önemli nokta sahte bir şikayet konusu oluşturman bunu da bir kadın adına yap misal xxxx adlı kişi bana tecavüz etti sonra bunu yay instagram da adam da merak edip illa siteye girecektir.

suvari55

Yeni üye
13 Ağu 2021
27
0
42
bu it istekleri de kabul etmiyo. kız istekleri bile kabul etmiyo. 3 takipçi 45 takibi var piçin. belli ki şule giyimden düşürüyo milleti. yiyeceğini sanmıyom. bu iti korkutmanın tek yolu adresin şu bekle beni geliyorum diyip içine korku salmak. korkuyla beklemek o korkunun gerçekleşmesinden daha sinir bozucu

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,331
9
920
OSİNT araçları kullanarak hesabın kime ait olduğunu öğrenebilirsin. Linke tıklamadan önce Osint Kavramını ve Osint'in nasıl yapıldığına dahil videoları izleyebilirsiniz.
Bunlar bazı toolar. Daha birçok tool mevcut.

11 Tem 2021
168
1
51
bu it istekleri de kabul etmiyo. kız istekleri bile kabul etmiyo. 3 takipçi 45 takibi var piçin. belli ki şule giyimden düşürüyo milleti. yiyeceğini sanmıyom. bu iti korkutmanın tek yolu adresin şu bekle beni geliyorum diyip içine korku salmak. korkuyla beklemek o korkunun gerçekleşmesinden daha sinir bozucu
hesaba su siteden bakabilirsin ben bakamadım vaktim olmadı sen bak site güvenilir merak etme.

not : site tr de kapalı vpn ile girin

site:https://webpostegro.com

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.