Twitter Hesabı Hacklemek

Ezes

Yeni üye
17 Ara 2020
47
3
Merhabalar, benim herhangi bir hack işiyle ilgili bir bilgim, uzmanlığım yok. Bir şey merak ettim. Twitter hesabı hacklemek konusunda çok nadir bir şey görmüşümdür. Neden böyle, Twitter hesabı hacklenemiyor mu? Ya da zor bir işlem mi?

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Hayır aslında çok zor bir şey değil fakat twitter kullanıcı sayısı instagram'a göre daha düşük olduğundan ve içerisindeki bilgiler çok da önemli olmadığından pek tercih edilmiyor diye düşünüyorum
yine aynı mantık ile fake login sayfası ile hesap çalınabilir.

Ezes

Yeni üye
17 Ara 2020
47
3
Hayır aslında çok zor bir şey değil fakat twitter kullanıcı sayısı instagram'a göre daha düşük olduğundan ve içerisindeki bilgiler çok da önemli olmadığından pek tercih edilmiyor diye düşünüyorum
yine aynı mantık ile fake login sayfası ile hesap çalınabilir.

Cevabınız için teşekkürler. Peki fake login sayfası dışında bir yöntem var mı?

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
905
ZYZZ
Son sorum olacak. Bu yöntemi benim için uygulayacak birini bulabilir miyim? Çünkü dediğim gibi herhangi bir bilgim yok bu konularda.
Forumda kişisel istek yasak. Kendin yapmaya çalışmalısın daha iyi olacaktır. Domain e para vermek istemiyorsan 000webhost dan alırsın.

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Hocam bende bir twitter bruteforce vardı ama 1 hafta önce kapandı artık çalışmıyor. Twitter phishing ile yapabilirsin.

Phishing Mantığı:
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Diyelimki arkadaşınn hesabın hedef olsun
Arkadaşına mesaj atıyorsun ve altına "ha ha ha çok komik" gibi şeyler yazıyorsun.
Arkadaşın buna tıklayınca sahte bir twitter login sayfasına düşüyor.
Buraya attığın şeyi görmek için kullanıcı adı ve şifresii yazıor ve sen bu şifreyi görüyorsun.

Bruteforce Mantığı
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Şifreleri deneme yanılma şekliyle buluyor.

gl0balfox

Üye
9 Tem 2019
228
0
Hocam bende bir twitter bruteforce vardı ama 1 hafta önce kapandı artık çalışmıyor. Twitter phishing ile yapabilirsin.

Phishing Mantığı:
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Diyelimki arkadaşınn hesabın hedef olsun
Arkadaşına mesaj atıyorsun ve altına "ha ha ha çok komik" gibi şeyler yazıyorsun.
Arkadaşın buna tıklayınca sahte bir twitter login sayfasına düşüyor.
Buraya attığın şeyi görmek için kullanıcı adı ve şifresii yazıor ve sen bu şifreyi görüyorsun.

Bruteforce Mantığı
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Şifreleri deneme yanılma şekliyle buluyor.
Twitter'a nasıl brute-force atılıyor? Twitter 15 şifre denemesinden sonra hesabı kitliyor bildiğim kadarıyla,sonra 1 saat boyunca şifre deneyemiyorsunuz.IP değiştirerek veya cookie resetleyerek önüne geçilebilir mi bilmiyorum,zira kilitleme işini client üzerinden yapmaları mantıksız olurdu, muhtemelen serverdan kilitliyorlar .Tool çalışmıyor olsa bile github linikini atabilir misiniz Ethemyagiz1K

HackerPluss

Katılımcı Üye
26 Kas 2020
654
6
THT Toprağı
Twitter'a nasıl brute-force atılıyor? Twitter 15 şifre denemesinden sonra hesabı kitliyor bildiğim kadarıyla,sonra 1 saat boyunca şifre deneyemiyorsunuz.IP değiştirerek veya cookie resetleyerek önüne geçilebilir mi bilmiyorum,zira kilitleme işini client üzerinden yapmaları mantıksız olurdu, muhtemelen serverdan kilitliyorlar .Tool çalışmıyor olsa bile github linikini atabilir misiniz Ethemyagiz1K

Arkadaşımız burada bruteforce kapandı demiş ...

fake loginden bahsetmiş farkındaysan.

Özel mesajla ulaş bana burada yanlışıkla flood yapabilirsin hem konu dolmuş cevap alınmış

çözüldü olarak işaretle bunu eğer istediğini aldıysan.

daha sorun varsa dediğim gibi bana özel mesaj atabilirsin ...

Son düzenleme:

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Tabiki hocam: Tıkla

Programın içinde proxy.txt diye bir dosya var. Program yapıcısı buna koymuş proxyler ama çalışımıyorsa txt dosyasına kendi proxylerini yazabiliyorsunuz.
gl0balfox

Son düzenleme:

Leatrix

Kıdemli Üye
12 Ağu 2018
3,355
10
23
Teşkilat
Twitter scriptleri forum da mevcut, sahte site kurup dilediğiniz kişinin hesabını çalabilirsiniz. Örnek: twitter takipçi , twitter ban kaldırma gibi vs. Vs. .....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.