Twitter Hesabıma ulaşamıyorum

KODLAMA

Yeni üye
10 May 2019
9
0
Merhaba bu gün telefonuma format attım ama twitter hesabıma girmeyi denediğim zaman giremedim şifremi unutum dedim ama beni böyle bir sayfaya attı hesabımı geri almaya çalışıyorum nasıl alabilirim.
2w33kxq.JPG

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
905
ZYZZ
Şifremi unuttuma basınca kullanıcı adınızı veya E Posta adresinizi istemesi gerekiyordu. Onları istediyse girin, Twitter hesabınıza kayıt olurken kullandığınız mail adresine bir eposta gelecek. Gelen linke tıklayarak şifre değiştirebilirsiniz. Ama mail veya kullanıcı adı sormadan böyle bir yere mi geldi veya siz mi geldiniz o zaman bu alanda yan kısımda küçük ok işaretleri var fark ederseniz. Bir seçenek seçmeniz istiyor o seçenekleri doldurup devam edin. Seçeneklerde şifremi unuttum gibi seçeneklerle devam edin. Sonra kullanıcı adı veya mail isterse bilgileri doldurup gelen doğrulama linkinden şifrenizi değiştirebilirsiniz.
Eğer seçenek olarak şifremi unuttum yoksa farklı cihaza geçtim gibi seçeneklerde olabilir.

Le Chiffre

Katılımcı Üye
4 Ocak 2006
890
55
word.exe
Merhabalar;

Twitter hesabıma tekrar erişmem gerekiyor kısmına tıklayınız. Sizi yönlendirip karşınıza bir form getirecek, olabildiğince o formu eksiksiz tam bilgili bir şekilde doldurun çünkü Twitter kolay kolay hesapları geri vermiyor. Tüm bilgileri eksiksiz ve tam gönderdikten sonra size mail yoluyla 24 saat içerisinde geri dönüş yapacaktır. Şifrenizi sıfırladıktan sonra da hesabınıza tekrardan giriş sağlayabilirsiniz.

Saygılarımla.

KODLAMA

Yeni üye
10 May 2019
9
0
ѕeleɴια;9384303' Alıntı:
Şifremi unuttuma basınca kullanıcı adınızı veya E Posta adresinizi istemesi gerekiyordu. Onları istediyse girin, Twitter hesabınıza kayıt olurken kullandığınız mail adresine bir eposta gelecek. Gelen linke tıklayarak şifre değiştirebilirsiniz. Ama mail veya kullanıcı adı sormadan böyle bir yere mi geldi veya siz mi geldiniz o zaman bu alanda yan kısımda küçük ok işaretleri var fark ederseniz. Bir seçenek seçmeniz istiyor o seçenekleri doldurup devam edin. Seçeneklerde şifremi unuttum gibi seçeneklerle devam edin. Sonra kullanıcı adı veya mail isterse bilgileri doldurup gelen doğrulama linkinden şifrenizi değiştirebilirsiniz.
Eğer seçenek olarak şifremi unuttum yoksa farklı cihaza geçtim gibi seçeneklerde olabilir.

Şifremi unuttum deyince buraya atıyor doldurdum dün gece hesabımda sadece telefon numaram bağlı o yuzden başka bir e posta adresi girdim (zorunluydu) numaramıda yazdım ama suanda mail hesabıma baktım e posta ile uyuşmuyor diye bir mail geldi.

2islu25.JPG

buralarıda doldurudum ama

Moderatör tarafında düzenlendi:

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Merhabalar,

Anladığım kadarıyla şifreyi sıfırlamada problemler yaşıyorsunuz. Bu sorunu en etkili bir biçimde çözmek için benim önerim twitter destek ekibine ulaşmaktır. Oradan yardım alıp, şifreni sıfırlayabilirsiniz.

İyi forumlar.

EX

Deneyimli Moderatör
29 Mar 2020
1,917
1,251
Öncelikle hesabınıza kayıtlı olan gmail ve telefon numarasına erişiminiz olmalı. İkisinden biri de olabilir. Farklı bir cihaz ya da aynı bir cihaz üzerinden twitter giriş ekranına gidiniz. Kullanıcı adınızı ya da gmail girişinizi yapınız. Ve şifrenizi bilmediğiniz için şifremi unuttum yolu ile devam ediniz. Karşınıza gmailiniz çıkacaktır. Buraya giriş bağlantısı gönderilsin mi? diye. Bir de SMS ile doğrulama mevcut hangisi ile yapabilecek durumda iseniz o yoldan devam ediniz. Hesaba giriş yaptıktan sonra tüm güvenlik işlemlerini doğrulayınız.

Son düzenleme:

KODLAMA

Yeni üye
10 May 2019
9
0
Öncelikle hesabınıza kayıtlı olan gmail ve telefon numarasına erişiminiz olmalı. İkisinden biri de olabilir. Farklı bir cihaz ya da aynı bir cihaz üzerinden twitter giriş ekranına gidiniz. Kullanıcı adınızı ya da gmail girişinizi yapınız. Ve şifrenizi bilmediğiniz için şifremi unuttum yolu ile devam ediniz. Karşınıza gmailiniz çıkacaktır. Buraya giriş bağlantısı gönderilsin mi? diye. Bir de SMS ile doğrulama mevcut hangisi ile yapabilecek durumda iseniz o yoldan devam ediniz. Hesaba giriş yaptıktan sonra tüm güvenlik işlemlerini doğrulayınız.

Şifreyi sıfırlama kodu gelmiyor görseldeki yere atıyorum hesapta kayıtlı mail yok normalde sadece telefon numarası var ama benden olmayan e postayı istiyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.