Twitter Revue Platformunu Satın Aldı

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Twitter Revue Platformunu Satın Aldı

Yakın zamanda Twitter, Revue Platformunu satın aldığını duyurdu. Hollanda merkezli olan Revue, kullanıcıların kendi haberlerini yayınlayabilecekleri bir platform olup birçok kullanıcıya sahip.

stAKeM.jpg

Twitter Yayıncı Ürünleri Başkan Yardımcısı Mike Park, "Revue, insanların ilgi alanları konusunda bilgi almasına yardımcı olmamızı hızlandıracak" ifadelerine yer verdi. Bununla birlikte Revue platformunun bağımsız bir servis olarak Twitter tarafından yatırım almaya devam edeceğini ve geliştirileceğini söyledi.

9uKlUP.png

Ayrıca Mike Park, yayınladığı blog sayfasında Revue Pro özelliklerinin tüm hesaplarının ücretsiz hale geldiğini açıkladı.

[url=https://hizliresim.com/ubh941][/URL]

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
150
New World
Merhaba,

Şimdi bu haber aslında bizlere ne mesaj veriyor ona bakmak lazım.
Öyle "eline sağlık" demelerle böylesine önemli bir haberi geçiştirmek doğru değil.
Bence bu ve benzeri haberler karşısında fikir yürütmeli ve düşüncelerimizi paylaşmalıyız.
Örneğin bu haber bana şunları düşündürüyor;
* Neden Twitter gibi dünya devi bir şirket, Revue gibi bir şirketi satın almak istesin?
* Twitter'ın yapamadığı veya beceremediği neydi ki bu açığını bu şirket ile kapatmaya çalışsın?
* Astronomik rakamlar karşılığında bu satın alımın sonrasında varılmak istenen asıl hedef ne?
* Bu satın alım, oluşturulmak istenen sistemin yalnızca bir ayağı mı yoksa hedefe ulaşmanın son basamağı mı?
...

Karşımıza çıkan bu gibi haberleri işte bu yönde değerlendirip yorum yazarak ve fikirlerimizi sunarak aslında varılmak istenen nihai asıl hedefin kapılarını aralamış oluruz. Aksi halde kafasını kum havuzuna gömen bir Angut Kuşundan farkımız kalmaz.

Bizler, siz gençlere bir vizyon oluşturma çabasındayız. İsteriz ki Türk Gençliği kurnaz olsun, kandırılmasın. Başkasının ipiyle kuyuya inmeye yeltenmesin.

Atatürk Felsefesi; işte böyle akıllı, kendini bilen ve sorgulayan bir gençlik ister.

Saygılar,

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Merhaba,

Şimdi bu haber aslında bizlere ne mesaj veriyor ona bakmak lazım.
Öyle "eline sağlık" demelerle böylesine önemli bir haberi geçiştirmek doğru değil.
Bence bu ve benzeri haberler karşısında fikir yürütmeli ve düşüncelerimizi paylaşmalıyız.
Örneğin bu haber bana şunları düşündürüyor;
* Neden Twitter gibi dünya devi bir şirket, Revue gibi bir şirketi satın almak istesin?
* Twitter'ın yapamadığı veya beceremediği neydi ki bu açığını bu şirket ile kapatmaya çalışsın?
* Astronomik rakamlar karşılığında bu satın alımın sonrasında varılmak istenen asıl hedef ne?
* Bu satın alım, oluşturulmak istenen sistemin yalnızca bir ayağı mı yoksa hedefe ulaşmanın son basamağı mı?
...

Karşımıza çıkan bu gibi haberleri işte bu yönde değerlendirip yorum yazarak ve fikirlerimizi sunarak aslında varılmak istenen nihai asıl hedefin kapılarını aralamış oluruz. Aksi halde kafasını kum havuzuna gömen bir Angut Kuşundan farkımız kalmaz.

Bizler, siz gençlere bir vizyon oluşturma çabasındayız. İsteriz ki Türk Gençliği kurnaz olsun, kandırılmasın. Başkasının ipiyle kuyuya inmeye yeltenmesin.

Atatürk Felsefesi; işte böyle akıllı, kendini bilen ve sorgulayan bir gençlik ister.

Saygılar,

Sayın AXPA, düşüncülerine katılıyorum ve destekliyorum. Dediğiniz gibi sorgulamak ve değerlendirmeğin önemli olduğu ve her yerde olması gerektiğini düşünüyorum. Yorumun için teşekkürümü ve saygılarımı sunuyorum... İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.