Twitter TT olma scripti için yardıma ihtiyacım var

Delete0822

Yeni üye
2 Ocak 2016
47
0
Merhabalar,
Öncelikle İnternette gördüğüm Twitter TT olma Scripti gibi şeyler yazıyor ama denedim ben yapınca olmuyor yardım edebilecek bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen.

Moderatör tarafında düzenlendi:

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Yardım almak veya soru sormak istediğin konuları yardım merkezine açmalısın. :)

Dostum öyle bir şey zor.
Çünkü çok kişinin o konuyla-o kelime ile ilgili twit atması gerek.
Beğeni sayfaları gibi düşün mantığı aynıdır ama TT olmak çok zor.

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
O scriptler havuz mantığıyla çalışmakta içerisine bir şekilde twitter useri sokuyorsun sonrasında verdiğin etiket ile tweet atıyorlar.. Tt oluyorsun fakat twitter önlem olarak yeni açılmış hesapları adam yerine koymuyor zor iş yani yüksek miktarda usera ihtiyacın var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.