Ücretiz Hosting Almak SSL Ve Fake Script Destekli

kral4fero

Üye
5 Eyl 2009
96
0
Cevap: Ücretiz Hosting Almak SSL Ve Fakescipt Destekli

Kayıt olurken şu an kullandığımız cep telefonu numaramızı mı yazacağız?

CelalOzalp

Yeni üye
12 May 2019
15
0
Çanakkale
Cevap: Ücretiz Hosting Almak SSL Ve Fakescipt Destekli

Daha 5 dakika önce kayıt oldum hosting hizmetini aldım ve bekliyordum daha sonra kendiliğinden çıkış yapmış bende giriş yapmayı denedim ve giriş yapmadı AnonimTeam TilkiHost

Semantizm

Yeni üye
15 Mar 2019
9
1
SSL nedir
Secure Sockets Layer (SSL), 1999 yılında TLS (Transport Layer Security) tarafından emredilmeden önce, İnternet iletişiminde güvenlik sağlamak için en yaygın şekilde kullanılan şifreleme protokolüdür. SSL protokolünün kaldırılmasına ve TLS'nin yerine kabul edilmesine rağmen, çoğu insanlar hala bu tür teknolojilere 'SSL' diyorlar.

Bu arada konu anlam ve bütünlüğü için SSL Sertifikası Nedir? konusunu inceleyebilirsiniz.

SSL, internet üzerinden veya dahili bir ağ üzerinden çalışan iki makine veya cihaz arasında güvenli bir kanal sağlar. Yaygın bir örnek, bir web tarayıcısı ve bir web sunucusu arasındaki iletişimi güvenli hale getirmek için SSL kullanıldığında. Bu, bir web sitesinin adresini "güvenli" anlamına gelen "S" olan HTTP’den HTTPS’ye dönüştürür.

HTTP güvensizdir ve gizlice dinleme saldırılarına maruz kalır; çünkü web tarayıcıdan web sunucusuna veya diğer uç noktalar arasında aktarılan veriler düz metin olarak iletilir. Bu, saldırganların, kredi kartı bilgileri ve hesap girişleri gibi hassas verileri yakalayabilmesi ve görüntüleyebilmesi anlamına gelir. Veriler HTTPS kullanılarak bir tarayıcı aracılığıyla gönderildiğinde veya gönderildiğinde, SSL bu bilgilerin şifrelenmesini ve müdahaleye karşı korunmasını sağlar.

Bir web sitesinin SSL ile güvenli olduğunu nasıl bilebilirim?
Teknik olarak, SSL güvenli bir oturum kurarken son kullanıcıdan çok az etkileşim gerektiren şeffaf bir protokoldür. Tarayıcı durumunda, bir asma kilit görüntülendiğinde bir sitenin SSL kullanıp kullanmadığını veya adres çubuğunun URL'yi HTTP yerine HTTPS olarak gösterdiğini görebilirsiniz.

Neden SSL'ye İhtiyacım Var?
Günlük işlemlerimizin ve çevrimiçi iletişimin gerçekleştiği günümüzün çoğuyla, SSL kullanmamak için çok az neden var. SSL aşağıdaki bilgi güvenliği ilkelerini desteklemektedir:

Şifreleme: veri iletimlerini korur (ör. Sunucudan sunucuya, sunucudan sunucuya, sunucuya uygulama, vb.)
Kimlik doğrulama: Bağlandığınız sunucunun gerçekten doğru sunucu olduğundan emin olun.
Veri bütünlüğü: Talep edilen veya gönderilen verilerin gerçekte teslim edildiğinden emin olun.

SSL güvenliğini sağlamak için kullanılabilir:

Çevrimiçi kredi kartı işlemleri veya diğer çevrimiçi ödemeler.
Dahili ağlar, dosya paylaşımı, extranets ve veritabanı bağlantıları gibi intranet tabanlı trafik.
Outlook Web Access, Exchange ve Office Communications Server gibi Webmail sunucuları.
Microsoft Outlook gibi bir e-posta istemcisi ile Microsoft Exchange gibi bir e-posta sunucusu arasındaki bağlantı.
Yeni sayfaların web sitelerine güncellenmesi veya büyük dosyaların aktarılması gibi web sitesi sahipleri gibi HTTPS ve FTP (ler) servisleri üzerinden dosyaların aktarılması.
Sistem, Parallels, cPanel ve diğerleri gibi uygulamalar ve kontrol panellerinde oturum açar.
Citrix Delivery Platforms veya bulut tabanlı bilgi işlem platformları gibi iş akışı ve sanallaştırma uygulamaları.
Hosting kontrol panelinde Parallels, cPanel ve diğerleri gibi girişler ve etkinlikler yapılır.

bluezones

Üye
7 Kas 2015
218
0
Sipariş kısmında limitsiz trafik yazıyordu onaylandıktan sonra 10gb oldu trafik çok az vermişler ama yinede teşekkür ederim TilkiHost

yusufblc1

Katılımcı Üye
3 Nis 2019
540
0
suan farklı bır meıl adresım ıle aldım sıkıntı yok bundan oncekınde c panele gırerken hata verıyor lısans hatası o hesapta hata hala devam edıyor
bıde ayrıca bırsey sormak ıstıyorum bende bırtane scrıpt var webhosta yukleyınce scrıptten dolayı sıte guvenlı degıl okuyor yanı gg o scrıptı yuklesem buraya bırsey olmaz degılmı
ıkıncı soru ıse bır cok hostıng sırketı hack vb forum sıtesı acınca hostu kapatıyor boyle bır sıkıntı olurmu

Son düzenleme:

darksilver1

Yeni üye
14 Nis 2019
12
0
alan adı aldım fakat site şuan aktif olmasına ragmen beni domain kısmına atıyor dosyalarımı yükledim domain adıda aldım fakat hata domain satın alma protokolüne yönlendirme yapıyor

AnonimTeam

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
533
2
Baku
suan farklı bır meıl adresım ıle aldım sıkıntı yok bundan oncekınde c panele gırerken hata verıyor lısans hatası o hesapta hata hala devam edıyor
bıde ayrıca bırsey sormak ıstıyorum bende bırtane scrıpt var webhosta yukleyınce scrıptten dolayı sıte guvenlı degıl okuyor yanı gg o scrıptı yuklesem buraya bırsey olmaz degılmı
ıkıncı soru ıse bır cok hostıng sırketı hack vb forum sıtesı acınca hostu kapatıyor boyle bır sıkıntı olurmu

muhtemelen hack vs siteleri yasaktir cunku bu buyuk problem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.