Ücretsiz 100 Kişilik TS3 Server Kurmak!

raplord55

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
617
1
Arkadaşlar anlamayanlar için biraz anlatayım bu ts3 1 haftadan daha kısa bir süre için açıktır.Siteden aldığınız tokenle (SERVER ADMİN) yetkisini alıp istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz.Ama bu ts3 süs için değil sadece konuşmak vs vs... içiindir.Yani süs felan yapmanız zor hatta imkansızdır.

ByJass

Katılımcı Üye
11 Ocak 2016
454
0
GökYüzü
Şuan denedim de olmuyor ve arkadaşımın bilgisayarında yaptık servere girmiyor

Ben Tekrar Denedim Çalışıyor Kardeşim Bilmiyorum Birşeyi Yapamamışsın demekki fotoğraftakilerin aynısını yapıyor ve olmuyorsa bi kaç saat sonra tekrar denersin dediğim gibi şuan denedim ve oldu yine olmazsa ö.m at kurup teslim ediyim

13 Şub 2016
55
0
TeamSpeak3'e Para Vermeye Son 4 Adımda 100 Kişilik "TS3" Serverinizi Ücretsiz Kurabilirsiniz.

Öncelikle v3.freets3.ovh adresine giriyoruz.
1. ADIM
92aJp8.png

Burayı Kendimize Göre Dolduruyoruz
2. ADIM
gZr3kZ.png

Burada Oluşan IP Adresi Ve Tokken Kodunuzu Bir yere Kopyalamamız Gerekiyor.
Bilgisayarınzda TS3 Yüklü ise Karşınıza Aşağıdaki Fotoğrafta Olduğu Gibi Bi Ekran Gelir.
Siz Ne Olursa Olsun O IP Adresini Ve Tokken Kodunu Bir Yere Kaydedin.
3.ADIM
vn618D.png

Burda Uygulamayı Başlat Diyip TS3'ümüzün Açılmasını Bekliyoruz Eğer Açılmassa Veya Böyle Bir Ekran Gelmezse Manuel Olarak Açın Ve IP Adresiniz ile Giriş Yapın.
4.Adım
rZ5l6N.png

Burda Manuel Giriş Yaptıysanız Tokken Girmeniz İçin Bi Kutucuk Çıkacaktır.
Oraya Bize Verilen Tokken Kodunu Girip Onaylamalısınız.
Son Olarak Otomatik Girdiyse TS3'ünüz Hazır Demektir. Kod Girmenize Gerek Yoktur.
Doya Doya Kullanınız. -Jass

Ts nin süresi varmıkardeşim yani 1 aylık 2 aylık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.