Ücretsiz 2 GB Alan - 100 GB Trafik

yarseli

Yeni üye
15 Nis 2012
41
0
hatay
arkadaslar bu hosting firmasina guven olmuyor bence cpu siniri ve bazi kosullardan hesabiniz direk kapatabiliyorlar bilginize

soru

Yeni üye
21 Tem 2013
37
0
Tesekkurler bırcok deneme yapıcam ama verıtabanı nasıl olusturuluo bılen yardım edebılır mı

soru

Yeni üye
21 Tem 2013
37
0
ben lamer bıle degılmısım hıcbısey beceremedım bu konu hakkında resımlı anlatım varsa atın arkadaslar

kmc60

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,206
6
Her yer
adamlar var olan adın ustune actı sorun cıkmasın dıye alan adını .tel yaptım :) ama ılgınc geldı nasıl ızın verdı var olan bır alanı bana verıyor ?

LiderKFY

Yeni üye
28 Eyl 2013
43
1
Eğer Güzel Bir Hosting ve Site İstiyorsan İstiyorsanız Yatırım Yapmamız lazım .. :)

adana1023

Yeni üye
8 Eki 2013
46
0
selamun aleykum

slm ben bi konuda yârdim talep edicektim pc donuyo ve dosyalari silemiom senin bildiğin bi program warsa sölermisiniz acaba ben onu kullanım pc cok kötü udurda kasmaya basladi ve vuris girdiğinden korkuyorum

HemLocK

Üye
17 Eyl 2012
109
0
ya ben .comlu site açtım buradan ama ftpye atıyorum site bulunamadı diyor siteye girince zaman geçmesimi lazım ?

HemLocK

Üye
17 Eyl 2012
109
0
.besabe.com lu açtım ftpden bilgileri attım yine açılmıyor site anlıyamadım bu site bedeva açtırtmıyor mu :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.