Ücretsiz 3 Aylık VPS alma/penka

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

penka

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
522
0
İyi günler. Aynı konu tekrar açıldımı bilmiyorum. ben belki bilmeyen arkadaşlarımız vardır diye anlatayım.Google Cloud İle yapacağız.Şu şekilde oluyor:

İhtiyacımız olan 2 şey var. içinde para olsun ya da olmasın bir kredi kartı-banka kartı. İkincisi sms alabileceğiniz bir cep numarası.Bunu hiç yapmamış iseniz kesinlikle olacaktır.Dikkat edilmesi gerekenler:

-kartınızın VISA-Master Card olması(Maestro genelde olumsuz yanıt almıştır)
-kesinlikle VPN felan açmayın. zaten ücretsiz veriyorlar. ama daha önce aldıysanız modeminizin ana ıp sini değiştirmeniz gerekli.
-sahte telefon ya da mail kullanmayın.Bu çok önemli.

Bunlara dikkat ederseniz %99 ihtimalle olacaktır. fakat şunu unutmayın 300$lık çek veriyor.yani 300$ kullanım hakkınız var. yani daha erken bitebilir. buna önem gösterin.zaten zamanla anlarsınız.Kesimlikle dos saldırıları felan yapmayın. anında ban yersiniz. Google Cloud göreceğiniz en güzel VPS hizmetidir. Şahsen benim favorim. Umarım yardımcı olmuşumdur.

not: teker teker anlatmadım. zaten google clouda girerseniz Türkçe. Yukarıdaki adımları dikkate alarak bilgileri doldurursunuz.Yine de yapamazsanız. soru sorabilirsiniz. İyi günler...

Son düzenleme:

xMit

Uzman üye
13 Mar 2016
1,202
10
Root@xMit:~#
İyi günler. Aynı konu tekrar açıldımı bilmiyorum. ben belki bilmeyen arkadaşlarımız vardır diye anlatayım.Google Cloud İle yapacağız.Şu şekilde oluyor:

İhtiyacımız olan 2 şey var. içinde para olsun ya da olmasın bir kredi kartı-banka kartı. İkincisi sms alabileceğiniz bir cep numarası.Bunu hiç yapmamış iseniz kesinlikle olacaktır.Dikkat edilmesi gerekenler:

-kartınızın VISA-Master Card olması(Maestro genelde olumsuz yanıt almıştır)
-kesinlikle VPN felan açmayın. zaten ücretsiz veriyorlar. ama daha önce aldıysanız modeminizin ana ıp sini değiştirmeniz gerekli.
-sahte telefon ya da mail kullanmayın.Bu çok önemli.

Bunlara dikkat ederseniz %99 ihtimalle olacaktır. fakat şunu unutmayın 300$lık çek veriyor.yani 300$ kullanım hakkınız var. yani daha erken bitebilir. buna önem gösterin.zaten zamanla anlarsınız.Kesimlikle dos saldırıları felan yapmayın. anında ban yersiniz. Google Cloud göreceğiniz en güzel VPS hizmetidir. Şahsen benim favorim. Umarım yardımcı olmuşumdur.

not: teker teker anlatmadım. zaten google clouda girerseniz Türkçe. Yukarıdaki adımları dikkate alarak bilgileri doldurursunuz.Yine de yapamazsanız. soru sorabilirsiniz. İyi günler...

[*]GüzelL Scriptlerle Attack yapılabiliyor , kendim denedim . Hatrı sayılırda bir trafik gözlemledim.

penka

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
522
0
Merhaba:
300 $ değerinde kullanım hakkımız olduğunu belirtmişsinniz bu 300 $ değerindeki kotamızı nasıl koruyabiliriz, demek istediğim vps sunucumuzun erken bitmesini nasıl önleriz?

1-sürekli sunucu kurmamalısın.
2-zten adım adım bilgi veriyor giden paraları oradan neyin ne götürdüğünü anlarsın.
3-az işlemcili ve diskli sistem kurmalısın.

HyperNox

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
459
0
nedenini anlamadıgım bi sebepden 1600$ kullanabilir bakıye flen birşey dedi

teguardian

Katılımcı Üye
15 Mar 2019
579
0
Başarılı bir konu ancak kart sıkıntısı mevcut onu atlatmak gibi bir yol olsa gayet güzel olacak.

shadowbeyz

Yeni üye
8 Mar 2019
11
0
kart yok bende bana bi hesap açıp verebilecek var mı karşılığında instagram hesap verebilirim (20k civarı)

"'Alpi Taikiai"

Uzman üye
15 Mar 2018
1,147
2
Red Square
Azure kullanın 1 yıllık veriyor ve googleden daha sağlam makinalar

Ziraat banka hesabim var visa on odemeli kart diyor

bankan sana sınırlı bankamatik kartı yetkisi vermiş o yüzden tüm yetkilere sahip değilsin kısıtlı yetki olduğundan işlem yapamassın ama azure ye gir azure ön ödemeli (kısıtlı) kabul ediyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.