ücretsiz bedava sanal sunucu vps vds 2020

Steveno

Yeni üye
30 Tem 2017
4
0
Herkese iyi forumlar dilerim.
Microsoft azurenin bize sunduğu avantajlarla belli bir süre ücretsiz Sanal Sunucu açabiliyorsunuz.
Adım Adım anlatacağım. Yapamayan olursa Youtube linkini bırakıyorum oradan izleyip yapabilirler.

Adım 1 : Siteye microsoft mailinizle giriş yapıyorsunuz. Çok önemli bilgide vereyim eğer üniversite öğrencisiyseniz üniversite mailinizle giriş yapmanızı öneririm. Sebebi ise normal kullanıcılar kredi kartı vermek zorunda ancak üniversiteli öğrencilerin böyle bir zorunluluğu yok.

Adım 2 : Abone ol kısmından aboneliğinizi onaylayınız.
Adım 3 : Sanal Sunucu oluştur kısmından sunucunuzu oluşturunuz.
Adım 3 : Dağıtım sürecine girildiğin biraz bekleyiniz ve bittiğinde bağlan seçeneğine tıklayıp belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile sanal sunucunuza bağlanınız.

Süre ile ilgili şunu söyleyebilirim size 100 dolar bakiye veriyorlar ücretsiz bir şekilde 1 ila 2 ay arasında ücretsiz Sanal sunucu ve host servisinden yararlanabilirsiniz .

Microsoft azure linki : https://azure.microsoft.com/tr-tr/
Video linki : [ame]https://www.youtube.com/watch?v=SnSGmxz6Oaw[/ame]

Herkese iyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.