ücretsiz dizi nereden izlenir

Melankolik910

Yeni üye
8 Mar 2023
42
1
dostlar türk sitelerinde aradığımı bulamıyorum idm ile indirmeye çalışıyorum ama çok koruyorlar ingilizcem az çok var bildiğinzi iyi bir site var mı

Melankolik910

Yeni üye
8 Mar 2023
42
1
Merhabalar android iseniz size çok güzel bir uygulama önerebilirim
the walking dead got tarzı diziler mi arıyorsun ona göre site vereyim
merhaba bu siteden izleyebilirsiniz netfilix, exxen,disney+ da tavsiye edilir ama onlar ücretlidir bilginize
https://yabancidizi.pro/ sitesinden indirmeye çalışıyorum idm videoyu görmüyor chrome üzerinden deniyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.