Ücretsiz Facebook Oto Üyelik Açıcı Program V2 // Koding Life

testere002

Üye
24 Eyl 2012
66
3
Ücretsiz Facebook Oto Üyelik Açıcı Program V2.0.4 // Proxy Modülü Aktif // Koding Life

Program yayından kaldırıldı indiripte kullanmak isteyenler artık çok geç :)

Son düzenleme:

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
35
-
Virustotal eklemelisin aksi halde silinecektir , iyi akşamlar

Redlion2

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
526
0
Ellerine sağlık ama hala xp mi kullanıyorsunuz çağa ayak uydurmak win10 a geç:)

testere002

Üye
24 Eyl 2012
66
3
Ellerine sağlık ama hala xp mi kullanıyorsunuz çağa ayak uydurmak win10 a geç:)

yok bea w10 :D sanalda cekmemım sebebı w10da facebook engel attı mac ip felan değiştirmem gerekiyordu ugrasmadım :D

Eline sağlık denenmeli.
saol :)

Açtığı hesapları nereye kaydediyor ?

sites.txt var klasorun içinde oraya

Sanal pc kullanıyor.

:):):):)

TheQuesz

Uzman üye
12 Mar 2016
1,769
2
God Mount
Merhaba;
İyi forumlar işinize yaracağını düşünerek hazırladığım Facebook Oto Üyelik Açıcı Programısizlerle paylaşıyorum.
Program Özellikleri
-Oto İsim
-Oto Soyisim
-Proxy Modülü Şimdilik Aktif Değil (Test Aşamasında)
-Oto Mail Alıcı
-Oto Mail Onaylayıcı

Güncelleme V2.0.1
-Giriş Ekranı Kaldırıldı Direk Bot Başlangiç Ekranı Gelmektedir.

Program Videosu
https://www.youtube.com/watch?v=Azat...ature=youtu.be
Virus Total : Tıkla (3 Adet çıkıyor ama kodlarla alakalı olabılır!)
İndirme Linki : Tıkla
İndirme Linki2 : Tıkla

KIZ ERKEK SOYADLARI KONTROLLÜ EKLEMEN GEREK :D

"Facebook'ta herkesin günlük hayatta kullandığı, yani arkadaşlarının kendisine hitap etmek için kullandığı gerçek adını kullanmasını şart koşuyoruz. Ad ilkelerimiz hakkında Daha fazla bilgi al."

testere002

Üye
24 Eyl 2012
66
3
KIZ ERKEK SOYADLARI KONTROLLÜ EKLEMEN GEREK :D

"Facebook'ta herkesin günlük hayatta kullandığı, yani arkadaşlarının kendisine hitap etmek için kullandığı gerçek adını kullanmasını şart koşuyoruz. Ad ilkelerimiz hakkında Daha fazla bilgi al."

gerek duymadım tek erkek soy isminden kız üyeliğide açabılır altta veri işlemleri yerinde 1 veya 2 die zar atıyor gibi düşün 1 gelirse erkek 2 gelirse kız profili oluşturuyor ama dedını not aldım isteğe göre açmada eklerım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.