Ücretsiz Facebook Oto Üyelik Açıcı Program V2 // Koding Life

testere002

Üye
24 Eyl 2012
66
3
Ban yemiyor mu ben el ile acarken bile dogrualamaya düşüyor kac hesapdan bir ip degiselim

3 4 hesapda bir değiştirmek gerekir suanda proxy modulunu test ediyorum

yzZJln.png

SareMight

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
612
3
Baba instagram versiyonunu bekliyorum yapabilirsen özelden atar mısın :) ve w7 de kullanılır dimi sanal pc şuan yok da .d

testere002

Üye
24 Eyl 2012
66
3
sanal sunucu yu nerden aldin ve ucretlimi ?

domainhizmetleri paralı

Baba instagram versiyonunu bekliyorum yapabilirsen özelden atar mısın :) ve w7 de kullanılır dimi sanal pc şuan yok da .d

kullanılır. İnstagram için çalısıyorum

saol

Eline emeğine sağlık kullanacağım böyle bir program arıyordum :)
eyw
r10 da paylaşılmıştı bu program sizin mi program yoksa ordan izinli izinsiz mi paylaştınız ?

benim :) bilgin içi saol

Bunun instagram için olanı mevcut mu elinde dostum ? Bu arada eline sağlıkk..
mevcut ama suanda paylasamıcam işlerim var

Socialmm

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
854
1
kardesim bu sekilde cidden bosa ugrasiyosun webbrowser vs. direk post methoduyla veriyi gondersen hem daha kisa surer uye acma suresi hemde proxy kullanimi kolay olur :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.