Yazılım | Programlama ücretsiz fake rus numara nerden bulabilirim?

Azerbaian Security

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
275
0
Selam Hepinize Arkadaslar. Arkadaslar sizden bir ricam var. Lutfen bana yardim edin. Bana Fake Rus Numarasi lazim. Rus numarasi veren program varmi arkadaslar? Eger varsa lutfen soyleyin. Kayit olmam gereken bir site var. Rus numarasiyla kayit olmam gerek. Bende rus numarasi yok. Lutfen Bedava Rus Numarasi veren program soyleyin bana. Tesekkurler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Azerbaian Security

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
275
0
Dostum free tone adlı uygulamaya bakar mısın işini görecektir diye düşünüyorum.

Cok tesekkur ederim. Denedim ama işime yaramıyor. Kodu bekliyorum ama Kod gelmiyor.

Merhaba

https://receive-smss.com siteye bakmanız işinizi görücektir

Denedim. "Bu numara zaten kayıtlı" diye hata veriyor

Denedim. "Bu numara zaten kayıtlı" diye hata veriyor

Bu siteyi deneyebilirsin

Link

Numara için kayıt olmak gerek ama kayıt olamıyorum

Azerbaian Security

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
275
0
Merhabalar ;

Textnow apk olarak indirin ve 652 ile başlayan numara alın.

Saygılar++

Cok tesekkur ederim. Bir sorum daha var. VPN Kulanmam gerekiyor mu?

Kardesim ben ucretsiz sms gondermek değil. Bedava numara almak istiyorum. Almis oldugum numarayada aktivasyon kod gelmesini istiyorum. Şimdi anliyormusun beni?

2ndline gibi uygulamaları kullan vpn ile işine yarayabilir :D

Tesekkurler. Uygulamani yukledikten sonra hangi numara almam gerekiyor. Lutfen bunuda soylermisin nolur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.