Ücretsiz hacking eğitimi var mı ?

23 Haz 2021
79
6
23

TURKTIGIN

Üye
1 May 2021
133
1
22
Arkadașlar Bana Hack Eğitimi Verebilecek Biri Varsa yardımcı olabilir mi?

şu şekilde bir link buldum güzel eğitimler var site admini Ahmet birkan istersen paralı olanlarıda alabilirsin ama anlatım şekli biraz hoşuma gitmedi biraz karmaşık anlatıyor udemyden atıl samancı oğlu kurslarına bakabilirsin o baya anlaşılır anlatıyor eğer başka ücrersiz kurslar bulursam konuda paylaşırım

`TR0GRES

Uzman üye
1 Mar 2020
1,355
24
714
Carpe Diem
Hacking Eğitimi alabileceğim kaynak vb. bir konu var mı? Nasıl başlayabilirim?
Selamlar ;
Ayrıca udemy'de Atıl samancıoğlunun eğitimlerinide tavsiye ederim

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
2
152
New World
Merhaba,

Penetrasyon Testleri ile ilgili gerek forum içinde gerekse BTK Akademi portalı üzerinde çeşitli eğitimler mevcut. Örneğin "Siber Güvenlik" üzerine kısa bir araştırma yaparsanız birçok konuya ve bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bilginize,

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
3
183
Neptün
Merhabalar,

BTK Akademi üzerinden Türkçe bir şekilde siber güvenlik derslerini izleyebilirsiniz. Bununla birlikte forumuzuda da kendinizi eğitip, geliştirebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse aşağıdaki konu, çok emekle hazırlanmış çok güzel bir eğitimdir.

Aynı zamanda kendi yazdığım küçük çaplı bir hack arşivi konusunu da buraya bırakıyorum, oradaki programların nasıl kullanılacağını link olarak koydum.

İyi forumlar.

23 Haz 2021
79
6
23

şu şekilde bir link buldum güzel eğitimler var site admini Ahmet birkan istersen paralı olanlarıda alabilirsin ama anlatım şekli biraz hoşuma gitmedi biraz karmaşık anlatıyor udemyden atıl samancı oğlu kurslarına bakabilirsin o baya anlaşılır anlatıyor eğer başka ücrersiz kurslar bulursam konuda paylaşırım

Tamam Teşekkür ederim Bide Udemy Ne Acemiyimde, 😀

Selamlar ;
Ayrıca udemy'de Atıl samancıoğlunun eğitimlerinide tavsiye ederim

Tamam Teşekkür ederim

Merhaba,

Penetrasyon Testleri ile ilgili gerek forum içinde gerekse BTK Akademi portalı üzerinde çeşitli eğitimler mevcut. Örneğin "Siber Güvenlik" üzerine kısa bir araştırma yaparsanız birçok konuya ve bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bilginize,

Okey

İlk başta anlamaman normal bu işler emek ve sabır isteyen işler.Şimdi sana kalkıp siber güvenlik ile alakalı birşeyler anlatmaya kalksak anlamayacaksın.
Hmm Peki Ne Yapmaliyim

CrOx1n

Katılımcı Üye
13 May 2021
503
1
761
localhost/crox

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.