Ücretsiz Mobil Uygulama Yapma

CH

Asistan Moderatör
28 Ocak 2019
1,529
707
Kaer Morhen
Öncelikle herkese selamun aleyküm ben CheaTeR. Bu konumda siz değerli Türk Hack Team Aileme Ücretsiz uygulama yapımını göstereceğim. Bu uygulama için kodlama bilginizin olmasına gerek yok. Siteden yapacağız fakat gerçekten güzel bir uygulama olacak. Çoğu uygulamamı ordan yaptım şahsen :D Uzatmadan başlayalım. Sitemiz mobiroller.com

1.İlk olarak siteye giriyoruz ve kayıt oluyoruz

2. Ardından uygulama oluştur'a basıp yeni bir uygulamayı oluşturuyoruz. Uygulama İsmini, temasını vs. Seçip uygulamamızın temellerini atıyoruz.

3. İçerik'e basıp ekrana gelen sayfada uygulamamıza eklemek istediğimiz bölümleri ekliyoruz.(konu fazla uzun olmasın, kafanız karışmasın diye bölümlerin açıklamasını 2. Konumda yapacağım.)

4. Bölümleri ekleyip, isimlendirdikten sonra sol tarafta Görünüm'e basıp menü ayarlarımızı ve uygulama açılış resmi, arkaplan, yazı stili,renkler gibi özellikleri isteğimize göre düzenliyoruz.

5. Uygulamanıza üyelik ve chat'te ekleyebilirsiniz. Bunun için Yönet'e basıyoruz ardından üyelik'e basıyoruz.Üyelik ekranı ayarlarını yapıyoruz(logo, arkaplan resimleri). Chat için firebase bilgilerini giriyoruz.(Sitenin yardım kısmına chat yazarsanız eğer nasıl ekleyeceğiniz anlatılmıştır). Bunlar isteğinize kalmış tabi, yani üyelik ve chat eklemek istemeyenler eklemez uygulama sizin isteğiniz doğrultusunda ilerlemektedir.

6. Uygulamamızın yapımı bittiyse eğer Pano'ya basıp uygulamamı oluştur'a basın, uygulamamız hazırlanıp e-posta'nıza indirme linki gelecektir.

7. Uygulamamı indirdim, heryere dağıttım ama nasıl bildirim göndereceğim ? Diyenler için, Anlık Bildim bölümü bize eşlik edecektir. En alttan 3. Satırdaki Anlık Bildirim bölümüne giriyoruz ve mesajımızı yazıp gönderiyoruz. İsterseniz saat'te ayarlayabilirsiniz. İstediğiniz saatte otomatik gönderilir.

Konumuzun sonuna geldik. Sizlere faydam olmuşsa eğer ne mutlu bana. Bir teşekkürü esirgemeyin lütfen :D Başka bir konuda görüşmek üzere :) Allah'a emanet olun..

CheaTeR.

supremes

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,325
1
Öteki taraf
Uygulama Oluşturulamadı!
Uygulamanızı oluşturma sırasında bir şeyler ters gitti. Bu durumu teknik ekibe iletiyoruz. Sorunu anlayıp en kısa sürede çözüme kavuşturacağız. Ancak şimdilik siz başa dönüp yeniden deneyebilirsiniz.

nedir bu?

Son düzenleme:

CH

Asistan Moderatör
28 Ocak 2019
1,529
707
Kaer Morhen
Uygulama Oluşturulamadı!
Uygulamanızı oluşturma sırasında bir şeyler ters gitti. Bu durumu teknik ekibe iletiyoruz. Sorunu anlayıp en kısa sürede çözüme kavuşturacağız. Ancak şimdilik siz başa dönüp yeniden deneyebilirsiniz.

nedir bu?
Uygulamanızın temeli tam tamamlanmamış olabilir.

DucKC

Üye
26 Mar 2018
147
0
Bir ara üzerinde yoğunlaştığım bir site,
Konu için teşekkürler emeğinize sağlık.
Fakat çok profesyonel uygulamalar yapmak isteyen arkadaşlar o sitede bosa vaktinizi harcamayın , bir süre sonra ücret talebi edilebilir ,

CH

Asistan Moderatör
28 Ocak 2019
1,529
707
Kaer Morhen
Bir ara üzerinde yoğunlaştığım bir site,
Konu için teşekkürler emeğinize sağlık.
Fakat çok profesyonel uygulamalar yapmak isteyen arkadaşlar o sitede bosa vaktinizi harcamayın , bir süre sonra ücret talebi edilebilir ,
Aynen öyle fakat ücrst talep edilmiyor diye biliyorum. Yükseltme yapılırsa eğer ücret talep ediliyor

Son aşamada site hata verdi 404 error. Sms onayı verdikten sonra
Öyle hatalar oluyor bende de oldu maalesef, işlemi tekrarladım

Evet , siteyi %100 kullanabilmek için de yükseltme istiyor değil mi ? Yanlış hatırlıyor olabilirim
Ama ücretsiz olanda faydalı

Eline sağlık deneyeceğim + +
Teşekkür ederim, yararım olduysa ne mutlu bana

Evet hocam olabilir , konu için sağolun tekrar umarım işine yarar insanların
Yararım olduysa eğer ne mutlu bana :)

Bu Sitelerde Yapabilecekleriniz Kısıtlıdır Onun Yerine Android Uygulama Geliştirme Programlarını İndirmenizi Tavsiye Ederim
Aynen doğru fakat kodlama bilmeyenler için güzel site

Tam nasıl bir mobil uygulama yapabilirim diyordum bu konuyu gördüm çok sağol. iyi forumlar herkeseeeee
İşinize yaradıysa eğer ne mutlu bana :) Teşekkür etmeyi unutmayın :D

Eline sağlık aga yeni başlayanlar için çok daha iyi uygulama
Teşekkür ederim . Yararım olduysa ne mutlu bana

emeğine sağlık bilmeyenler için faydalı
Teşekkür ederim. THT Aileme yararım oluyorsa eğer ne mutlu bana

Çok güzel paylaşım teşekkürler. (Ah bide şu play store'a ekleme ucuz olsaydı iyiydi)
Teşekkür ederim. Google play hesabı kurdum ben, 25 dolar istiyor tek seferliğine ama sınırsız uygulama yükleyebiliyoruz..

Kardeş Ben Kayıt Ol Ekranına Gelince Error Veriyor Giriş yerinde sıkıntı yokta kayıt olamıyoruz neden
Bu aralar bakım yapılıyor ondan olabilir

Hocam ben daha önceden denemiştim bunu ama çıkan reklamlar çok rahatsız ediyor. Real time chat uygulamanı yapman fazla zamanını almaz. Sunucu veritabanı olarak Google Firebase zaten yardımcı oluyor. Sana kalan da sadece iki üç kod yazmak. Hem kendi emeğin çok daha güzel
Reklamlar çıkmıyor bende uygulamalarda

Çok kendi oyunumuzu yapıyor sayılmıyoruz daha çok site oyunu hazırlamış biz sadece hangisini istediğimizi seçiyoruz gibi hissettim ben.
Bilmeyenler için,yeni başlayanlar için iyi bi adım :)

Uygulama yapmaya yeni başlayacak kişiler için güzel bir temel olabilir. Emeğinize sağlık güzel anlatım olmuş.
Teşekkür ederim iyi forumlar dilerim

Eline sağlık. Yararlı konu.
Teşekkür ederim yararım olduysa ne mutlu bana

Ellerine emeğine sağlık dostum. Yararlı konu :))
Teşekkür ederim yararım olduysa ne mutlu bana

telefon doğrulama istiyor güvenmiyorum,boş işler bunlar.
İstemiyor dostum, bende istemedi

Oncelikle bu yazı için teşekkür ederim. Ben bu siteden önceden kullanarak bir android uygulama yaptım. Sizce hesap yukseltmelimiyim? Iyi olur mu?
Eğer uygulama içi satış yapmayacaksanız, reklam ekleyip para kazanmayacaksanız, yükseltmeyin

Moderatör tarafında düzenlendi:

mehmetilya

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
254
0
Tht den
Bu Sitelerde Yapabilecekleriniz Kısıtlıdır Onun Yerine Android Uygulama Geliştirme Programlarını İndirmenizi Tavsiye Ederim

MemAHaCk

Katılımcı Üye
31 Ocak 2019
499
4
Neptün
Tam nasıl bir mobil uygulama yapabilirim diyordum bu konuyu gördüm çok sağol. iyi forumlar herkeseeeee

CL13NT

Yeni üye
24 Ocak 2019
23
0
Hocam ben daha önceden denemiştim bunu ama çıkan reklamlar çok rahatsız ediyor. Real time chat uygulamanı yapman fazla zamanını almaz. Sunucu veritabanı olarak Google Firebase zaten yardımcı oluyor. Sana kalan da sadece iki üç kod yazmak. Hem kendi emeğin çok daha güzel

MemAHaCk

Katılımcı Üye
31 Ocak 2019
499
4
Neptün
Kardeş Ben Kayıt Ol Ekranına Gelince Error Veriyor Giriş yerinde sıkıntı yokta kayıt olamıyoruz neden

TheVeronica

Katılımcı Üye
13 Ocak 2019
908
1
Ütopya
Çok kendi oyunumuzu yapıyor sayılmıyoruz daha çok site oyunu hazırlamış biz sadece hangisini istediğimizi seçiyoruz gibi hissettim ben.

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
323
Uygulama yapmaya yeni başlayacak kişiler için güzel bir temel olabilir. Emeğinize sağlık güzel anlatım olmuş.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.