Ücretsiz .net .org .com Uzantılı Site Açmak

HackerOquz

Yeni üye
18 Nis 2009
17
0
Nerde bedava 1 ay sonra gelecek mail
---------
Sayın kullanıcı domainiizi devam ettirmek için 10 $ yatırmalısınız.
Yoksa domainiz silinecektir.

Bilmme ne
----------

Bu türkçesi yanlız: D

niqotyn

Yeni üye
21 Mar 2009
6
0
bence artık buraya üyeler konu açmasın...adminler weya modların kontrolünde olsun iyice cıvkını çıkardı herkez önüne gelen sacma konu acıyor ya da war olan bir konuyu illa 10 kez acıcaklar

manga140

Üye
30 Ağu 2007
139
2
ben baktım arkadaşlar 1 tane link çıktı tıkladım sonra 5 puan veriyomuş vermedi puan ama
verir herhalde complate olunca
ama para kazandırma sitelerimde en sevmediğim şey mesela adam tıklama başı 1TL Alıyo Diyelim
bize ise 50 krş yada 250 krş gibi paralar veriliyo.
ve adamlar tl'de almıyo dolar alıyo parayı :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.