Ücretsiz netflix hesabı almak

cihanboncuk

Katılımcı Üye
15 Ocak 2019
292
0
Ötüken
Konuyu tam olarak nereye açacağımı bilemedim bu yüzden burası en iyisidir dedim neyse konuya gelelim :yardimsever

Öncelikle ihtiyacımız olan tek şey içinde para olmayan bir ininal hesabı.
İninale kayıt olduğunuzu var sayıyorum bir sanal kart oluşturun ve davet kodunuz ile bir kişi davet edin (abiniz, ablanız veya arkadaşınızdan isteyebilirsiniz) kartınıza 2 tl gelecektir. Netflix sitesine girip 1 aylık ücretsiz deneme sürümünü alın karttan 1 tl çekip geri yatıracaktır. netflix hesabınızın bitimine birkaç gün kala ininal sanal kartınızı silin yeni bir sanal kart oluşturun ve ona da birini davet ettirin ki yine 2 tl gelsin ve netflixteki adımları tekrar edin. 3 defa sanal kart oluşturabilirsiniz ardından hakkınız biter ama ablanız abiniz veya arkadaşınız vs onların kartları ile de bu adımları uygulayarak istediğiniz kadar netflix hesabına sahip olabilirsiniz :) tam 4 aydır bedava netflix kullanıyorum 29 ocakta premium süresi dolacak ama tekrar bu adımları uygulayarak hesap alacam :D

Shorpm

Uzman üye
11 Ara 2015
1,176
8
Underground
Konu daha önce forumda açıldı ve bu method yeni bir method değil biliniyor zaten. Ayrıca ininal'in yeni sisteminde sanal kart oluşturulmuyor elimde bir kendi kartım bir de sanal kartım vardı o sanal kartı silip yeni oluşturacaktım silmez olaydım. İninal'e mail attım fakat 2 kez "sadece 1 karta sahip olabilirsiniz" yanıtı aldım.

cihanboncuk

Katılımcı Üye
15 Ocak 2019
292
0
Ötüken
Konu daha önce forumda açıldı ve bu method yeni bir method değil biliniyor zaten. Ayrıca ininal'in yeni sisteminde sanal kart oluşturulmuyor elimde bir kendi kartım bir de sanal kartım vardı o sanal kartı silip yeni oluşturacaktım silmez olaydım. İninal'e mail attım fakat 2 kez "sadece 1 karta sahip olabilirsiniz" yanıtı aldım.

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ancak sanal kart olayı yeni mi bilmiyorum 29 ocakta yapacaktım eğer dediğin gibi 1 den fazla yapamıyorsak bu kötü oldu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.