Ücretsiz Randevu programı yada exel lazım

17 Ara 2012
80
0
Arkadaşlar küçük Bi dükkan açtım her şeyi aklımda tutamıyorum. Bunun için ücretsiz randevu not saat zaman vb şeyleri tutabileceğim program yada exel arıyorum Google den baktım yok varsada berbat elinde olan var mı acaba

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,608
3
426
KATO DAĞI
Arkadaşlar küçük Bi dükkan açtım her şeyi aklımda tutamıyorum. Bunun için ücretsiz randevu not saat zaman vb şeyleri tutabileceğim program yada exel arıyorum Google den baktım yok varsada berbat elinde olan var mı acaba

randevu için fake numaradan wp oluşturabilirsin bunun ile ilgili konu= https://www.turkhackteam.org/whatsapp/1888692-whatsapp-fake-numara-alma-2020-a.html

not defteri saat zaman için alarm ve not defterini kullanabilirsiniz önerilerim bunlardır program varmıdır bilmiyorum iyi forumlar dilerim :)

Son düzenleme:

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya

S4RP1NG0

Üye
17 Haz 2019
64
0
Ankara
SalonAppy kesinlikle. Ücretsiz sürümüde var biraz kısıtlı ama ufak bir yerse yeterli olur. Ben yıllardır kullanıyorum elim ayağım oldu.

Ben en üst paketi kullanıyorum almayı düşünürsen yetkililerle konuşurum fiyat için yardımcı olurlar ye düşünüyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.