Ücretsiz SMS Atma (SMS'Sender) v3.3

omansak

Üye
1 Şub 2012
106
0
SMS Sender (SMS'S)

NOT -> v3 ile arasında dağlarca boyut farkı olabilir ama bunu sakınlıkla kötü amaçlı düşünmeyin. v3.3 üzerindeki tarayıcı algoritması genişletildiği için 32mb (9mb rar) olmuştur.

v3 için görüntüler

2zemlqh.gif

v3.3 için görüntü

nlyj5t.png

v3 eklenen özellikler;
1* Algoritması Genişletildi.
2* Hata kaynaklı çalışma durumları düzeltildi.
3* Gönderilmemedeki hatalar gösterilecek , uyarılacak.
4* Yeni Mesaj ve Güvenlik Kodu Yenileme özellikleri eklendi.
5* Reklam Alanı ve İletişim Eklendi.

v3.3 eklenen özellikler;
1* SMS Göndermemedeki güvenlik sorunları düzeltildi.
2* Yapımcı iletişim bölümleri eklendi
3* Güvenlik algoritması genişletildi
4* Farklı tarayıcı modu kuruldu
5* İstenilen numara kaldırıldı.

v4 'de gelecek özellikler;
1* Otomatik güncelleme
2* Kayıt Defteri / Rehber
3* Toplu Mesaj Gönderme

Deneyenler Lütfen "OPERATÖR İSMİ : Denendi : Çalışıyor" yorum olarka yazınız.

İndirmek İçin :
Tıkla İndir,OMANSAK Kalitesi ile...
Virüs Total:
Tıkla Bak,Herşeyi Kontrol Et!

İletişim Bilgileri;
Facebook Visual Basic Sayfası

OMANSAK

v3.3 için görüşler ; ben Teşşekür Ederim..
Beyler Denendi Çalışıyor

v3 için görüşler ; ben Teşşekür Ederim..
şuan denedim ve Çalışıyor .
ama Bir Sorun olucak .
Bu Gönerdigimiz mesajların Parasını sonradan Almaz demi *

Gönderen Numarası Hiç Bi Şekilde Gelen Smste Görünmüyo Ayrıyeten Peşpeşe 1 Dakka Ara Vermeden Yollamıyo Sanırım Hata Veriyo Bide Sürekli Farklı Numaralardan Geliyo Mesaj Sanırım Bu İyi Bişey. Site Sanırım Gönderen Numarasını Tacize V.b Tedbir İçin Kaydediyor. Bu Arada Telefonumdan Da Ss Koydum Numaraların Farklı Olduğunu Göstermek İçin.

zgsg.jpg

on numara olmuş, eline sağlık.

gayet başarılı emeğine sağlık :)

Valla helal olsun eline sağlık kardeşim ne diyeyim :)

kardeş eline sağlık Send Free SMS | Unlimited Text Messages Worldwide
Herhangi bir ülkeye uluslararası Ücretsiz SMS

eyw saolsn cok tşk ederım çalışıyor :)

İşte bu çok güzel arşive aldım...
Anında mesaj geliyor...
Denedim çalıştı.

Sms gondericilerden en iyisi bence

Son düzenleme:
22 Eki 2011
222
0
Yanlız gönderen numara kısmı var fakat resimde gönderen saçma sapan numaralar olarak gözüküyor..birde dosya.tc'de dosyanın adı SMS_Sender.rar virüstotalde SMS'Sender.rar olarak geçiyor..

omansak

Üye
1 Şub 2012
106
0
Yanlız gönderen numara kısmı var fakat resimde gönderen saçma sapan numaralar olarak gözüküyor..birde dosya.tc'de dosyanın adı SMS_Sender.rar virüstotalde SMS'Sender.rar olarak geçiyor..

v3 formunda istenilen numaradan gönderme vardı ama v3.3 yok bu özellik.
Dosya.tc ' gibi işaretler desteklemiyor onun yerine _ işaretini koyuyor . Deneyebilirisin.

OMANSAK

22 Eki 2011
222
0
Tamam anladım sorun yok ozaman şüphelendiğimden değil merak ettim öyle ..güzel program olmuş tebrikler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.