Ücretsiz vds alma

13 Ocak 2019
61
0
Merhabalar,

Genelde Windows Server veya Linux dağıtımları kurulur. O sebepten ötürü Mac OS bulmanız zor. Sağlayıcıya bağlı bir durum.

https://www.turkhackteam.org/8115117-post45.html

cevap verdiğiniz için teşşekkürler fakat mac os x bulmak istememin nedeni şudur:

Adobe photoshop cc, Adobe illüstratör cs6 yazılımlarını kullanıyorumve sadece o platformda olan fotoraf düzenleme yazılımını istiyorum ve bu uygulamalar ailenware bilgiseyarım olmasına ramen vm virtualbox üzerinde yükleyemiyorum bilgiseyar izin vermiyor.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
cevap verdiğiniz için teşşekkürler fakat mac os x bulmak istememin nedeni şudur:

Adobe photoshop cc, Adobe illüstratör cs6 yazılımlarını kullanıyorumve sadece o platformda olan fotoraf düzenleme yazılımını istiyorum ve bu uygulamalar ailenware bilgiseyarım olmasına ramen vm virtualbox üzerinde yükleyemiyorum bilgiseyar izin vermiyor.

Google Cloud'da Windows Server mevcut ve dediğiniz programlar Windows'a da yüklenebiliyor. Orada çalıştırabilirsiniz.

Shorpm

Uzman üye
11 Ara 2015
1,176
8
Underground

Bilgisayar izin vermiyor derken? VirtualBox yüklerken, kurarken karşılaştığınız hatanın ekran görüntüsünü atıp beni etiketleyebilir misiniz?

HackerDodo

Kıdemli Üye
17 May 2016
2,217
1
Las Vegas
Dostum vds ve vps ler lınux ve wındows olarak ayrılır suan mac os gıbı sıstemlerde hızmet verılmıyor dıye bılıyorum verenlerde pahalıdır ben sıze lınuxu onerırım ama ıllakı uzak masa ustu ıstıyorsanız wındows ıdealdır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.