ücretsiz vps + hostıng+com-net-org domaın

bigbody

Yeni üye
5 Kas 2009
15
0
bi server kiraladık bakalım onay gelecekmi benim aklıma takılan oraya yazdığın IBAN numarası sahte ise onay vermemesi lazım eğer sen 12 aylık domain ve server kiraladım diyorsan bu yolun sonu kötü :D:D:D:D (kimin parasını yiyoruz lan.)

Enochian

Yeni üye
8 Şub 2015
31
0
Geldi ama önceden alınmış dedi. alınmadığı halde. :)

Beyler olmadıysa farklı bir kişi deneyin bir de google da receive sms diye aratın sitelere girip numarayı seçin ctrl f yaparak strato olarak arama yapın kullanılmamışsa o numarayla yapın bir de ip değiştirin
bana da gelmemişti bir kere 2 tane aldım ben

skilled

Uzman üye
26 Haz 2015
1,279
0
root@imamhtp
Beyler olmadıysa farklı bir kişi deneyin bir de google da receive sms diye aratın sitelere girip numarayı seçin ctrl f yaparak strato olarak arama yapın kullanılmamışsa o numarayla yapın bir de ip değiştirin
bana da gelmemişti bir kere 2 tane aldım ben

Hadi diyelim oldu, siteye nasıl script atacağız? istediğimiz bir site haline nasıl getireceğiz? Sonuçta almanca bir şey anlamıyoruz. Video çekebilirmisin eğer işin yoksa?

- FTP ile bağlanmıyor hata veriyor

Son düzenleme:

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,906
11
alanya
geçende birisinin imzasında görmüştüm hoşa gitti

bedava peynir sadece fare kapanında olur

Enochian

Yeni üye
8 Şub 2015
31
0
Hadi diyelim oldu, siteye nasıl script atacağız? istediğimiz bir site haline nasıl getireceğiz? Sonuçta almanca bir şey anlamıyoruz. Video çekebilirmisin eğer işin yoksa?

internet hızım yüzünden çeksem de upload uzun süreceğinden malesef fotoğraflarla idare etmeye çalışıcaz
- FTP ile bağlanmıyor hata veriyor[/QUOTE]
yeni bir ftp kur onu yap öyle dene
peki ftp çalışmıyosa nerden yüklicez dosyaları ?
ftp çalışıyor fotolardaki gibi yaparsan atarsın istediğini
Sıkıntı çıkmasın daha sonra?
sorun çıkmaz

m5801R.jpg

l9zAvJ.jpg

7P8jgY.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.