Ücretsiz Windows 10 Nasıl Kurarım

Mr.Robot

Yeni üye
19 Haz 2021
24
5
Burdur
Merhaba THT Ailesi benim bilgisayarım windows7 fakat çakma olduğu için sürekli yükseltin gibi bir uyarı alıyorum windows 10 a geçicem fakat ürün anahtarı istemeyen bir versiyon var mı ? Ve bu yükseltme işlemini yaparken bilgisayar sıfırlanır mı

Çözüm
Selamlar ,

Windows 10'u ücretsiz bir şekilde kurarsınız fakat aktivasyon kodu olmadan etkinleştiremezsiniz.Etkinleştirmek için adım adım beni takip edin.

• Windows arama yerine gelerek "cmd" yazın ve cmd'yi yönetici olarak çalıştırın.
  • Cmd'ye cscript slmgr.vbs /ipk TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99 yazın.
  • Daha sonra ürün anahtarı etkinleştirildi gibisinden bir yazı gelecek.
  • Daha sonra cscript slmgr.vbs /skms kms.lotro.cc yazın.
  • Yazdıktan sonra cscript...

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
1,263
localhost/admin.php
ürün anahtarı hepsi ister,
ancak kmspico kullanarak hem windowsunuzu hemde office programınızı etkinleştirebilirsiniz.
Unutulmaması gereken bir konu ise kmspico tam güvenli değildir.
Yani kullanıp etkinleştirdikten sonra emsisoft emergency kit, norton power eraser, malwarebytes programları ile sisteminizi taratıp virüsleri silmeniz gerekir.

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
1,173
Selamlar,

Aktivasyon Anahtarı olmadan Windows kurmanız mümkün değil. Kurabilirsiniz ama aktivasyonu sonrasında istemeye başlar.
Bunu atlatmanın bir yöntemi var:

KMSpico isimli yazılım ile lisansınızı sınırsız yapabilirsiniz.

Unutmayın ki bu tür yazılımlar zararlı da olabilir. Eğer kişisel ve hassas verilerinizi yedeklemeyecekseniz KMSpico isimli yazılım işinizi görecektir.

'D4RK

Global Moderatör
3 May 2013
1,315
977
(nowhere) in
Ücretsiz Windows 10 iso dosyası microsoft'un kendi sistesinde mevcut etkinleştir yazısını kapatmak için belli başlı bir kaç seçenek var. CMD komutları ile kapatabilirsiniz, CD key alabilirsiniz ve Etkinleştirme programları kullanabilirsiniz.

CMD İle Etkinleştir Yazısı Kapatma

Kod:
bcdedit -set testsıgnıng off + enter

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,085
BL4CKGORE
Selamlar ,

Windows 10'u ücretsiz bir şekilde kurarsınız fakat aktivasyon kodu olmadan etkinleştiremezsiniz.Etkinleştirmek için adım adım beni takip edin.

• Windows arama yerine gelerek "cmd" yazın ve cmd'yi yönetici olarak çalıştırın.
  • Yazdıktan sonra cscript slmgr.vbs /ato yazın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  • Yeniden başlattıktan sonra Windows'unuz aktifleşecektir.
İyi Forumlar dilerim :)

Çözüm

Mr.Robot

Yeni üye
19 Haz 2021
24
5
Burdur
Selamlar ,

• Yazdıktan sonra cscript slmgr.vbs /ato yazın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  • Yeniden başlattıktan sonra Windows'unuz aktifleşecektir.
İyi Forumlar dilerim :)
Allah sizden razı olsun hocam valla oldu.Çok teşekkür ederim <3

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.