Çözüldü UDELER Connection Failed Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hackertype

Üye
15 Mar 2018
187
0
Sanal Alem
Selamun aleyküm arkadaşlar Udeler Bağlantı Başarısız ("Connection Failed") Hatası Alıyorum ya Başka pc de denedim Çalışıyor Sorunu Ne Olabilir Acaba ?
dvE5ND.png

KEDX

Üye
23 Şub 2019
170
0
Merhaba,
sorununuzla ilgili olarak;
Değişik bir hata hiç karşılaşmadım daha önce ama uyumluluk modunu değiştirirsen düzelebilir

Esdades

Yeni üye
5 Şub 2019
15
0
büyük ihtimalle giriş yaparken hesabı yada şifreyi yanlıs yazdın boşluk bırakıyorsan hata verebilir dikkat et ona

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
20
508
24
Praise The Fool
Tamamen varsayımsal olarak konuşacağım ama aklıma birkaç fikir geldi.
*) Şifreniz programa hata verdirebilecek karakter içeriyor mu ? (Gerçi başka bilgisayarda denemişsiniz ama aynı hesap mı emin olamadım)
*) Güvenlik duvarınız programı engelliyor olabilir mi ? Aynı şekilde anti virüs varsa o da engelliyor olabilir mi ?
*) Programı yönetici olarak çalıştırdınız mı ? Belki bazı işlemlerde yetkisi yetmiyordur ?
*) Hatasız kurulum işlemi yapıldı mı ? ( Denediğinizi çıkartım mesajlarınızda lakin udeler sağa sola bilgilerini kopyalıyor belki bu veriler bir hataya yol açıyor olabilir o yüzden silme işlemini detaylı yapmakta fayda var.

Bunlardan biri değilse, -ki ben de çok yüksek ihtimal vermiyorum- hatanın çözümünü en azından sende oluşan hatanın çözümünü bilmek çok zor, nihayetinde kimse müneccim değil belirli yaygın faktörler dışında oluşan hataları detaylı bir araştırmak gerekiyor ki sebebini bulalım. Bu yüzden net bir cevap beklememeni tavsiye ederim. Tabii belli de olmaz belki biri çözer kolay gelsin

Son düzenleme:

JeGurkan

Üye
1 Şub 2019
52
0
Merhaba,
Program ile alakalı tüm dosyaları kaldırın ve baştan tekrar kurulum yapınız sorunun çözüleceğini düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.