Udemy Eğitimlerinin Avantajları Nelerdir?

Bartrobel1187

Yeni üye
11 Mar 2021
11
1
Udemy Üzerinden Kazanç Sagliyabilecegim İleri Hayatımı Öne Sürebileceğim Bi Kurs Önerebilirmisiniz Ve Ayrıca Ücretli Kurslarda Sadece Sertifika Veriliyor Bu Sertifika Üzerinden Herhangi Bir meslek edinebilirmiyim

Syroxit

Katılımcı Üye
21 Nis 2021
638
622
Teşkilat
Eğitim sertifikalarından bir meslek sahibi olamazsınız. Çoğu şahsen işe yaramıyor. Kurumuna bağlı da değişir tabi. Udemy özelinde herkesin eğitimi satın alıp alabileceği sertifikalar işveren tarafından belirleyici bir etken oluşturmaz. Eğitim konusunda da udemy de etik hacker olma kursları mevcut tabi ama eğer ingilizce biliyorsanız The Cyber Mentor un eğitimleri var. Ücretlisi de ücretsizi de. YouTube a girip zero to hero yazarak seriye erişebilirsiniz. Ben işin sadece siber güvenlik kısmına değindim udemy de onlarca daldan binlerce kurs var. Ama kursu izleyerek değil çalışarak gelişirsiniz.

Bahadır-Şad

Katılımcı Üye
23 Tem 2021
951
881
SaMuRai
Merhaba değerli üye,

@Syroxit hocamın da dediği gibi Udemy'de verilen sertifikalarla meslek sahibi olabileceğinizi düşünmüyorum şahsen. Sertifikalar yerin orada bulunan kurslarla kendinizi geliştirip bol bol pratik yaparak deneyim kazanabilirsiniz (Hangi bölümü veya sektörü istiyorsanız). Elde ettiğiniz bilgiler ve tecrübelerle de iş bulabilir hatta kendi işinizi de kurabilirsiniz.

İyi forumlar...

Bahadır-Şad

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
Merhaba,
Dostum, verilen belgeler sadece katılım belgesi eğer 10-15 tane varsa katılım belgen işinize yarar. Önerebileceğim bir kurs benim yok YouTube daha kapsamlı geliyor bana.

Bartrobel1187

Yeni üye
11 Mar 2021
11
1
Eğitim sertifikalarından bir meslek sahibi olamazsınız. Çoğu şahsen işe yaramıyor. Kurumuna bağlı da değişir tabi. Udemy özelinde herkesin eğitimi satın alıp alabileceği sertifikalar işveren tarafından belirleyici bir etken oluşturmaz. Eğitim konusunda da udemy de etik hacker olma kursları mevcut tabi ama eğer ingilizce biliyorsanız The Cyber Mentor un eğitimleri var. Ücretlisi de ücretsizi de. YouTube a girip zero to hero yazarak seriye erişebilirsiniz. Ben işin sadece siber güvenlik kısmına değindim udemy de onlarca daldan binlerce kurs var. Ama kursu izleyerek değil çalışarak gelişirsiniz.
Tsk ederim bilgi için

Bartrobel1187

Yeni üye
11 Mar 2021
11
1
Merhaba değerli üye,

@Syroxit hocamın da dediği gibi Udemy'de verilen sertifikalarla meslek sahibi olabileceğinizi düşünmüyorum şahsen. Sertifikalar yerin orada bulunan kurslarla kendinizi geliştirip bol bol pratik yaparak deneyim kazanabilirsiniz (Hangi bölümü veya sektörü istiyorsanız). Elde ettiğiniz bilgiler ve tecrübelerle de iş bulabilir hatta kendi işinizi de kurabilirsiniz.

İyi forumlar...

Bahadır-Şad
Tsk ederim bilgi için

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.