Udemy kurs

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,405
Cevap: bu kurs sizce nasıl ?

Merhaba bunun yerine atıl samancioglunun kursunu tavisye ederim gerçekten faydalı bir kurs veya youtubede de dersler mevcut ücret vermenize gerek yok

ErlikTHT

Katılımcı Üye
15 Eki 2019
272
1

Merhaba bunun yerine atıl samancioglunun kursunu tavisye ederim gerçekten faydalı bir kurs veya youtubede de dersler mevcut ücret vermenize gerek yok

Atil sabancı oğlunun kursunu almayı düşünüyordum. Para hiç sıkıntı değil ailemden almayıpta kendim çalıştığım için sorun yok. Daha iyi bir eğitim modeli yada daha iyi bir desr varsa bana yardımcı olurmusunuz ? Udemy dersli olur yada gidip bire bir ders alabileceğim yer

17 Tem 2019
67
2
Timur Devlet

büsiber boğaz içi üniversitesi de iyi bakmanızı tavsiye ederim ATIL SAMANCIOĞLU en çok tercih edilen kurs anlatımı da baya iyi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.