Udemy kurslarını ücretsiz alma....

Lightandqrk

Katılımcı Üye
15 Tem 2022
466
176
Merhaba değerli THT üyeleri, 1-2 ay önce kurs kuponları paylaşıyordum lakin artık THT olsun bilgisayar/telefon olsun pek ilgilenemiyorum. Aramızda yeni kişiler vardır ben bilmeyenler için paylaşıyorum. Herkesin bildiği o meşhur Discudemy evet o tüm kuponları bu siteden aldım. Ayrıca elimde bir kurs var buraya link şeklinde vermem pek doğru olmaz o nedenle özel mesaj atarak kursu alabilirsiniz.(kurs almayı bilmeyenler için attım linkde sadece türkçe kurslar var kupon istediğimiz kursun üstüne tıklıyoruz ardından sayfayı aşağıya indiriyoruz ve "Take Course" yazısına tıklıyoruz ardından çıkan linke tıklıyoruz ve kurs ücretsiz oluyor Udemy hesabınıza giriş yapmış olmanız gerekiyor. )
Neyse ben yine bu konuyu görmeyenler için arada sırada kupon paylaşırım
İyi forumlar

devamıvar

Yeni üye
7 Eki 2022
2
0
Merhaba değerli THT üyeleri, 1-2 ay önce kurs kuponları paylaşıyordum lakin artık THT olsun bilgisayar/telefon olsun pek ilgilenemiyorum. Aramızda yeni kişiler vardır ben bilmeyenler için paylaşıyorum. Herkesin bildiği o meşhur Discudemy evet o tüm kuponları bu siteden aldım. Ayrıca elimde bir kurs var buraya link şeklinde vermem pek doğru olmaz o nedenle özel mesaj atarak kursu alabilirsiniz.(kurs almayı bilmeyenler için attım linkde sadece türkçe kurslar var kupon istediğimiz kursun üstüne tıklıyoruz ardından sayfayı aşağıya indiriyoruz ve "Take Course" yazısına tıklıyoruz ardından çıkan linke tıklıyoruz ve kurs ücretsiz oluyor Udemy hesabınıza giriş yapmış olmanız gerekiyor. )
İyi forumlar
yardımcı olurmusunuz udemy ücretsiz almak
için

İlatruy71

Yeni üye
13 Nis 2022
21
3
İyi forumlar
emeğin için teşekürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.