Çözüldü udemyinden kurs alan varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XxFalcon06

Uzman üye
24 Ara 2015
1,532
2
Bilinmeyen
Arkadaşlar yarın ininal ile udemy den python sıfırdan ileri seviye egitim seti almayı düşünüyorum. Hazır indirimdeyken .Alan varsa görüşlerini belirtir mi ?
Kod:
Konu kapansın Udemy kurs fiyatı 38 e yükselmiş .Oysaki 25 tlyi biriktirmek için ugraşmıştım :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
Almadim fakat incelemek için bir arkadaşımdan baktım güzel hazırlanmış ve hic bilmeyen birine anlatır şekilde anlatmış. Ayrıca slack grubunda herturlu sorununa yardımcı olanlar çıkıyor ayni şekilde slack grubunda kaynaklar bölümünden python kaynaklarına bakabilirsin.

XxFalcon06

Uzman üye
24 Ara 2015
1,532
2
Bilinmeyen
Almadim fakat incelemek için bir arkadaşımdan baktım güzel hazırlanmış ve hic bilmeyen birine anlatır şekilde anlatmış. Ayrıca slack grubunda herturlu sorununa yardımcı olanlar çıkıyor ayni şekilde slack grubunda kaynaklar bölümünden python kaynaklarına bakabilirsin.

Konu kapansın Udemy kurs fiyatı 38 e yükselmiş .Oysaki 25 tlyi biriktirmek için ugraşmıştım :(

ArViX

Uzman üye
28 Şub 2013
1,273
0
cos a=cos bc
Kursu anlatan kişi ileri seviye python bildiğini sanmıyorum. Yalan değil kendisinin youtube derslerini izleyerek başladım ileri ki bölümlerde takıldığı yerler oluyor, olabilir sıkıntı değil fakat arka tarafta kitabın sayfa sesleri geliyor kitaptan bakarak anlatıyor, anlattığı kitabı da söyleyeyim mustafa başer'in yazdığı python adlı kitap onu alabilirsin.

HearTRa

Üye
19 Ağu 2017
100
0
Ben de var,yalan söylemim pek fazla bakmadım ama birileri soru sorduğunda cevaplanıyor
Olmadı iade edersin sıkıntı olmaz

XxFalcon06

Uzman üye
24 Ara 2015
1,532
2
Bilinmeyen
Kursu anlatan kişi ileri seviye python bildiğini sanmıyorum. Yalan değil kendisinin youtube derslerini izleyerek başladım ileri ki bölümlerde takıldığı yerler oluyor, olabilir sıkıntı değil fakat arka tarafta kitabın sayfa sesleri geliyor kitaptan bakarak anlatıyor, anlattığı kitabı da söyleyeyim mustafa başer'in yazdığı python adlı kitap onu alabilirsin.

bende galiba o kitabı alcam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.