Ufak Bir Öneri^^

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hachiman

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,362
1
Canlı destek yerine sorun için bilgili bir kişiden yardım istemekte fena değil bence konu kirliliği ollmaz ama anında cevap verilemeyebilir

Son düzenleme:

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
320
Türkiye
Olumlu bir fikir ancak canlı destekler ile yöneticilerin ilgilenmesi gerek ve her bir yönetim mensubu reel hayatı olsun sanal hayatı olsun yoğun durumdalar. Her ne kadar foruma hizmet etseler de bir bir herkesin sorusuna yanıt arayacak vakti olmayan bir çok kişi var. Hemde canlı destek hizmetleri site genelinde oluyor diye biliyorum yani yardım merkezine eklense dahi, sorusuna cevap arayan ziyaretciler konuyu göremedikten sonra ''YARDIM MERKEZİ'' nin bir anlamı kalmayabilir kanaatindeyim, yine de akla gelmeyecek önerilerden biri. :)

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Olumlu bir fikir ancak canlı destekler ile yöneticilerin ilgilenmesi gerek ve her bir yönetim mensubu reel hayatı olsun sanal hayatı olsun yoğun durumdalar. Her ne kadar foruma hizmet etseler de bir bir herkesin sorusuna yanıt arayacak vakti olmayan bir çok kişi var. Hemde canlı destek hizmetleri site genelinde oluyor diye biliyorum yani yardım merkezine eklense dahi, sorusuna cevap arayan ziyaretciler konuyu göremedikten sonra ''YARDIM MERKEZİ'' nin bir anlamı kalmayabilir kanaatindeyim, yine de akla gelmeyecek önerilerden biri. :)
Teşekkürler. Fikrinize Saygı Duyuyorum

Son düzenleme:

0x762

Emektar
4 Nis 2016
38,362
50
Yardim merkezindeki tüm içerikler acil çözüme kavuşturulması gerekiyor. Canlı destek getirmek gereksiz zaman kaybından başka birşey değil . Ayrıca kim yardim edicek ? Bu kadar yardim etmeye gönüllü olan insan varsa şuanda da yardim merkezinde aktif olabilir . Canlı destek getirildi desek herkes oradan yardim isticektir. Yardim merkezinin bir değeri kalmamış oluyor. Kabul edileceğini sanmıyorum . Daha öncede önerilmiş ve kabul edilmemişti.

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Yardim merkezindeki tüm içerikler acil çözüme kavuşturulması gerekiyor. Canlı destek getirmek gereksiz zaman kaybından başka birşey değil . Ayrıca kim yardim edicek ? Bu kadar yardim etmeye gönüllü olan insan varsa şuanda da yardim merkezinde aktif olabilir . Canlı destek getirildi desek herkes oradan yardim isticektir. Yardim merkezinin bir değeri kalmamış oluyor. Kabul edileceğini sanmıyorum . Daha öncede önerilmiş ve kabul edilmemişti.
Teşekkürler Fikrinize Saygı Duyuyorum ^^

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
yardım bölümü niye var ?
Hala Dediğimi Anlamıyorsunuz Heralde

Ben Atıyorum Şimdi Gidip Chrome Kilitlendi Açılmıyor Diye Konu Açsam 5-6 Tane Emin Olun Pcyi Kapat Chromu Yeniden Kur Diye Yorum Gelicek Ve Adam Onu Yapınca Düzelicek Buda Boş Konu Kirliliği Ve Boş Post Kasımı Olmuş Olucak :)

lTURK

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
339
0
Ek olarak ben de birşeyler önereyim daha önceden yöneltiyse cevaplayınız lütfen @'TURKSTFN

Yardım hattına kısmi üyelik grubu açılsın yani sadece yardım hattını görebilen ve yorumları onaya düşen.
Buradan toplanan yardımsever cevapları ile üyeliği (kapalı zamanlarda) onaylanan normal üyeler haline gelmesi durumu .

************///
Teşekkürler

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Ek olarak ben de birşeyler önereyim daha önceden yöneltiyse cevaplayınız lütfen @'TURKSTFN

Yardım hattına kısmi üyelik grubu açılsın yani sadece yardım hattını görebilen ve yorumları onaya düşen.
Buradan toplanan yardımsever cevapları ile üyeliği (kapalı zamanlarda) onaylanan normal üyeler haline gelmesi durumu .

************///
Teşekkürler
Buda Güzel Fikir :)

XxFalcon06

Uzman üye
24 Ara 2015
1,532
2
Bilinmeyen
Hala Dediğimi Anlamıyorsunuz Heralde

Ben Atıyorum Şimdi Gidip Chrome Kilitlendi Açılmıyor Diye Konu Açsam 5-6 Tane Emin Olun Pcyi Kapat Chromu Yeniden Kur Diye Yorum Gelicek Ve Adam Onu Yapınca Düzelicek Buda Boş Konu Kirliliği Ve Boş Post Kasımı Olmuş Olucak :)

post kasımı olacak ama adam önce thtden arar benden önceki kişiler aynı sorunla karşılaşmıyım diye .Teknik Destek v.s degilki burası Canlı destek olsun eger öyle bir şey olursa thtden olmayanlar bile canlı destege başvurur gereksiz bence k.b

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
En azından 4gönüllü kişiyi destek ekibi adında atanabilir

Grafik için bir kişi
Sosyal medya için bir kişi
Web hack için bir kişi şeklinde olabilir.
Kodlama için de bir kişi

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
post kasımı olacak ama adam önce thtden arar benden önceki kişiler aynı sorunla karşılaşmıyım diye .Teknik Destek v.s degilki burası Canlı destek olsun eger öyle bir şey olursa thtden olmayanlar bile canlı destege başvurur gereksiz bence k.b

Canlı Desteğe Sadece Üyeler Katılabilecek :)

En azından 4gönüllü kişiyi destek ekibi adında atanabilir

Grafik için bir kişi
Sosyal medya için bir kişi
Web hack için bir kişi şeklinde olabilir.
Kodlama için de bir kişi
Olabilir Buda :)

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0

************///
Teşekkürler

İşte bu çok mantıklı, tabi yöneticiler karar verir buna ama.
Yine de Yardım Merkezi'ne konu açmadan bir google ve forum arama kısmını kullanmak herkesin işine yarar.

0x762

Emektar
4 Nis 2016
38,362
50

************///
Teşekkürler

Üyeliksiz yardim merkezi aktif edilir fakat küfür , troll muhabbetlerini takip etmek imkansız hale gelicektir. Onaylı sisteme geçilebilir bu şekilde de sürekli takip edicek birileri olması lazim ve gereksiz postları iptal etmekten gerekli olanlara zaman kalmayabilir .
Not. Ben yönetici değilim .

GestapoEfsane

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
4,046
3
Nereye
2. n ci öneri şu olabilir bence. forumdan gönüllü kişiler örnegin ben index işte başkası telefon başkası grafik bu tür gönüllü kişiler bi şekilde belli olacak onlıne oldugunda direk temasa geçilebilinir mesela ben index hazırlama ve wf hack konusunda gönüllü olurum benim o konu üzerinde bi belirginligim olmalıki arkadaşlar direk bana pm atarlar herbişeyi yanıtlarım seve seve ... not gönüllü yardım cı olan arkadaşların postları o an geçersizde olabilir daha sonra normal konulara tabiki kendi girip çıkabilir buda olabilir bence:trl

Son düzenleme:

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
2. n ci öneri şu olabilir bence. forumdan gönüllü kişiler örnegin ben index işte başkası telefon başkası grafik bu tür gönüllü kişiler bi şekilde belli olacak onlıne oldugunda direk temasa geçilebilinir mesela ben index hazırlama ve wf hack konusunda gönüllü olurum benim o konu üzerinde bi belirginligim olmalıki arkadaşlar direk bana pm atarlar herbişeyi yanıtlarım seve seve ... not gönüllü yardım cı olan arkadaşların postları o an geçersizde olabilir daha sonra normal konulara tabiki kendi girip çıkabilir buda olabilir bence:trl
Aynen Buda Olabilir Fakat Yönetimden Daha Kimse Bakmadı Bu Öneriler Boşa Gidicek Bence :trl

xuninvited

Üye
29 Tem 2017
167
0
Dediğin gerçekten harika ama canlı destek derkene mesela tüm form olur online konuşma hakkında yardım merkezine de o canlı konuşmada çözülemeyen konuları açılır mesela çok iyi yani böyle bieşy olsa çok mutlu olurum ama evet biraz sıkıntı çıkabilir büyük bir form ve herkesin yardıma ihtiyacı var :))

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Dediğin gerçekten harika ama canlı destek derkene mesela tüm form olur online konuşma hakkında yardım merkezine de o canlı konuşmada çözülemeyen konuları açılır mesela çok iyi yani böyle bieşy olsa çok mutlu olurum ama evet biraz sıkıntı çıkabilir büyük bir form ve herkesin yardıma ihtiyacı var :))
Teşekkürler ^^

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.