Uğurlu rakam 16.. [EroS // DaTamaN // Arantir]

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
İspanyolcayı da söktüm panpa.
Devam edelim bi ara server bende. Sıkıldık artık. Bu günlük yeter.

:woott

EmpoRe

Kıdemli Üye
18 Ocak 2012
3,626
6
-29. Galaksi
Elinize sağlık :D

426333_363114980395296_249655941741201_1037384_825437180_n.jpg

SPLINTER1

Yeni üye
17 Eyl 2012
6
0
çok iyi olur dostum.. index nasıl yapılır öğretirmisin cidden? kulun kölen olayım :woott

bak işte burası yanlış ALLAH'tan başkasına kulluk edilmez.ama 3 kişi 16 tane adı sanı duyulmamış site hacklediniz diyede tebrik edilmez kaç yıllık forumun yöneticileri böyle yaparsa üyeler free mail hackler team den öğretiyyim mi yoksa msn var mı?

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
bak işte burası yanlış ALLAH'tan başkasına kulluk edilmez.ama 3 kişi 16 tane adı sanı duyulmamış site hacklediniz diyede tebrik edilmez kaç yıllık forumun yöneticileri böyle yaparsa üyeler free mail hackler team den öğretiyyim mi yoksa msn var mı?

Antalyaya yolun düşerse Akdeniz tıp fakültesine beklerim.. Yüz naklinden sonra,beyin naklinide başardı bizim aslan parçaları :) bilgin olsun :)

SPLINTER1

Yeni üye
17 Eyl 2012
6
0
ben aklımın zekatını versem senin gibi 100 kişi iflah olur.müzikli index yapıp müziğin çalmaması büyük başarı isteyen bir olay

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.