UI Design {THT Ücretsiz Anonim SMS Gönderici v3.0/UI 4.0}' HBackeR

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
Konuyu Doğru Yere açtımmı bilmiyorum ama umarım Doğrudur.

Merhaba Değerli THT Üyeleri! Birkaç gündür Yakın zamanda Yeni Sürümünü çıkaracağım ve Sorunları Fixleyeceğim 'THT Ücretsiz Anonim SMS Programı''nın UI Panelinin Tasarımını Paylaşmak istiyorum...

Ekran Görüntüleri;

VFDcrM.png

-

VFDYL0.png

Dostlar ben TASARIMCI DEĞİLİM! kendimce bir şeyler yapmak istedim umarım UI Hoşunuza gider. lütfen bana EKSİKLERİNİ Bildiriniz... İyi Forumlar!

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
Güzele Benziyor. Program Çıktığı Zaman Özelliklerini Detaylı Bir Şekilde Anlatırsanız Belki Sabit Konu Olmaya Hak Kazanabilir.

Hayırlı Geceler..

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
Popup sms özelliği var mı?

Evet Pop-under (Flash) sms Seçenekleri mevcut!

gerçekten konun çok yararlı ve öğretici sabır ve heyecanla bekliyoruz dostum

Teşekkürler!

Güzele Benziyor. Program Çıktığı Zaman Özelliklerini Detaylı Bir Şekilde Anlatırsanız Belki Sabit Konu Olmaya Hak Kazanabilir.
Hayırlı Geceler..
İnşallah! Konuya ilgin için teşekkürler. sana da Hayırlı Geceler(biraz geç oldu ama..)

Yayınlandığında haberdar edin pls
Yayınlandıgında sana Ö.M den yazarım kral.

Merhabalar, elinize sağlık hoş tasarım.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

Gayet güzel eline sağlık. Bekliyoruz

Güzel Geri dönüşünüz için teşekkür ederim... Yakın zamanda çıkacak inşallah.

İyi Forumlar!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.