UKRAYNA-RUSYA Savaşında THT saldırı yapacak mı

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,039
7
1,069
17
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Ruslar hack saldırısını devlet destekli yapıyor yani adamların elinde her türlü imkan mevcut eğer Türkiye rusyaya siber saldırı yaparsa savaş sonu bu tespit edilirse görürsün yaptırımı görürsün hack saldırısını
Ama hocam siber saldırı hep vardı sadece İndex çekmryip bilgi toplasakda olur

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
501
StPetersburg
Benim için taraf her zaman aynı saldırana karşıyım ve saldırıya uğrayanın yanındayım hiç değişmez
Devlet aklı böyle kinci ve net tavırlarla çalışmaz ekonomi, eğitim, sağlık gibi nice detayları ince eleyip sık dokumayla yönetir, biz de isteriz düşmanlarımız yok olsun ama devlet aklı başka çalışır bize düşen devletimizin bu durumda neler yapacağıdır bunları izlemek

DeathViper

Katılımcı Üye
3 Şub 2022
455
8
190
🇹🇷ANITKABİR🇹🇷

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
3
211
hadi adminler dedi rusya'ya zarar vereceğiz ne yapacaksın ? brute açıp 2 dork yazıp sitelerini mi heykliceksin ? sene 2022 adminlerinin unuttuğu siteleri heklemenin ne sana ne karşı tarafa yararı/zararı var sadece zaman kaybı.

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,543
3
693
24
hadi adminler dedi rusya'ya zarar vereceğiz ne yapacaksın ? brute açıp 2 dork yazıp sitelerini mi heykliceksin ? sene 2022 adminlerinin unuttuğu siteleri heklemenin ne sana ne karşı tarafa yararı/zararı var sadece zaman kaybı.
Evet hocam haklısınız anca login bypass yapıp kotu sitelre sql yapıp ay bişiler yaptım been dersin gerçekten savaşı bitirecek rusyaya ders verecek bir hackersan buyur bakalım. Rusyayı savunmuyorum fakat kolay değiiiiil

Moderatör tarafında düzenlendi:

fayrtek

Uzman üye
9 Nis 2021
1,173
4
386
23
İnternetin Derinliklerinde...
Bence Şu Anda Hack Forumlarının Durup İzlemesi En İyisi Olacaktır Eğer Türkiyeye Ani Bir Hareket Gelirse O zaman HArekete Geçeriz Buna En Yetkili kişiler Hack i bilen kişilerin bana katılacağına eminim bu arada rusya bizden kat kat iyi değil sadece sistemleri iyi o kadar şimdi reklam vermek istemiyorum ama
Türk Hack Team
A* Y****** T***
A**** N******* T***
E**** H****
C****-W****** hack forumları var eğer hepsinin amacı aynıysa yetkilileriyle haberleşip birleşebiliriz tabi bu en son çare
Bence Şu Anda Hack Forumlarının Durup İzlemesi En İyisi Olacaktır

Derken neyi kastettin ??

Merhaba bu tek başına yapılacak bir iş değil
Sonuçta büyük şeyler için iyi bir ekip lazım
;) yazdığın platform buna güzel bir örnek ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.