Ülkemiz İçin Hayırlı Olsun

coinminer

Yeni üye
16 Mar 2018
32
0
Bir kurumun sistemlerini istismar etmen suçtur bunu savunamam, karşı bile çıkarım. Bug bounty kapsamında açık bildirmeleri kast etmiyorum onlar hacklemiyorlar doğru olanı yapıp sisteme istismar edilebilecek yeri gösteriyorlar sistem yöneticiside kapatıyor desen ki türk sitelerinin açıklarını bildireyim arkanda bile dururum ama hacklemek yasa dışı ve etiğe sığmayan bir eylemdir ki THT bir "SİBER GÜVENLİK" forumu olduğundan şahsım adına böyle bir saldırı yapılacağını düsünmüyorum. Birde türk milletinin gücünü görmeleri için senin illa ulusal bir suçmu işlemen gerekli bunun yerine insanlığa faydalı birşeyler yapsanda iyi hatırlansan daha iyi degilmi, o ulusal suçu işlemen zor ama diyelim başardın sonra 2 günlük ün sahibi olup unutulur sonrada hücrende dertli dertli volta atarsın. Bir platformu hacklemen seni ün sahibide yapmaz aslında aksine bir suçlu yapar. Son olarak yönetici olarak bu yorumu atmama şaşırmışsın bence şaşırmanin bir alemi yok yöneticilerinde üye statüsünde eleştiri hakkı olduğunu düşünüyorum beni senden ayıran tek şey mavi bir renk.

(Tekrar belirteyim yazdıklarım şahsi görüsümdür.)
Yani bizim ezeli düşmanımız olan abdnin fbi cia sitelerini hacklesek karsimi cikacaksiniz ?suçlumu olacağız ??

Abd surekli bizle ugrasarak ulusal bir suc islemiyor gerekeni yapıyor öylemi ?

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
140
-
Benimle bu şekilde konuşmanı hiç hoş karşılamadığımı belirtmek isterim.
Sizlerin zihniyetini çok iyi biliyoruz.
Biz bilimde ilimde dünyada en iyi ülkelerden olan sayılı ülkeyiz.Çok şükür reisimizin yürüyüşü bile düşmanlarımızı titretmekte.

Bu konu hakkında daha da tartışmayacağım lakin umarım troll amaçlı yazmışsındır aksi takdirde acilen bir doktora görünmeni öneririm mümkünse birde beyin mr'ı çektirmelisin

Hayırlı olsun demiştim tekrardan vatana millete hayırlı uğurlu olsun. İnşallah güzel değerlendirilir bu doğal kaynaklar. :)

Yani bizim ezeli düşmanımız olan abdnin fbi cia sitelerini hacklesek karsimi cikacaksiniz ?suçlumu olacağız ??
Evet

Ayrıca sonuç : https://www.turkhackteam.org/9168535-post1.html

Tek fark uluslararası suç olduğu için epey yüksek miktarda para cezası olur, birde fbi vs. Demişsin
Bikaç milyon dolar tutar faturası

Son düzenleme:

coinminer

Yeni üye
16 Mar 2018
32
0
Bu konu hakkında daha da tartışmayacağım lakin umarım troll amaçlı yazmışsındır aksi takdirde acilen bir doktora görünmeni öneririm mümkünse birde beyin mr'ı çektirmelisin

Hayırlı olsun demiştim tekrardan vatana millete hayırlı uğurlu olsun. İnşallah güzel değerlendirilir bu doğal kaynaklar. :)
Yani bana beyinsizmi diyorsunuz??
Şu konuşmanın seviyesizliğine bakarmisiniz ya ?
Umarim insanlarla nasil konusman gerektigini ogretirler sana

kenzai

Özel Üye
22 Ara 2010
8,561
31
Trondheim

Abd surekli bizle ugrasarak ulusal bir suc islemiyor gerekeni yapıyor öylemi ?

Abd bizim ezeli düşmanımız değil onlar kurulalı 200-300 yıl oldu. 2000 yıldan fazladır var olan bir milletin ezeli düşmanı abd olamaz. Yunanlılar olur, ruslar olur, acemler olur.

Turkhackteam adına artık hack işleri yapılmayacaktır.

Son düzenleme:

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,411
134
4
xD
Ülkemiz adına hayırlı uğurlu olsun. Umarım 15-20 senedir hergün ekonomi kötüye gidiyor umarım düzelir. Erdoğan'da 2023'te bu gazı kullanabileceğimizi söylüyor. Şuana kadar bu konu hakkında saatlerce değil de az da olsa araştırma yaptım fakat 2023'te kullanılmasının imkansız olduğunu söylüyorlar. Cumhurbaşkanı bu bilgiyi acaba neye dayanarak söylüyor merak ediyorum.. Zaten 2023'te de çok birşey olmayacağına eminim. O kadar büyütüyorlar ki anlamıyorum. Umarım dedikleri gibi süper güç oluruz. Güzelim ülkede birçok şeyi ithal ettiğimiz için 2023'te de pek birşey değişeceğini zanletmiyorum. Dünyadaki fındığın %70'i filan Türkiyede diye biliyorum. Markette fiyatına bakıyorum alınmayacak gibi. Herşeyin fiyatı her sene artıyor. TL'nin değeri her geçen gün düşüyor. Gördüğünüz gibi 1 Dolar şuan 7 küsür TL. Bunun nedeni de bu ülkedeki ekonominin iyi yönetilememesi. Başka hiçbir açıklaması yok. Umarım bu doğalgaz hepimiz için hayırlı olur. Artık kim kullanır satarmıyız kullanırmıyız ne olur bir fikrim yok ama umarım boşa gitmez ülkemiz için kullanılır.

Ekonominin kötüye gittiğini gösteren çok basit bir tablo. Dolar artıyor ve her sene ekmeğin fiyatı artıyor.

85e261e2f1494dfe579d85c3744d1e11.jpg

Son düzenleme:

ferhat451

Üye
25 Ocak 2019
93
0
TuranDevleti
Ülkemiz adına hayırlı uğurlu olsun. Umarım 15-20 senedir hergün ekonomi kötüye gidiyor umarım düzelir. Erdoğan'da 2023'te bu gazı kullanabileceğimizi söylüyor. Şuana kadar bu konu hakkında saatlerce değil de az da olsa araştırma yaptım fakat 2023'te kullanılmasının imkansız olduğunu söylüyorlar. Cumhurbaşkanı bu bilgiyi acaba neye dayanarak söylüyor merak ediyorum.. Zaten 2023'te de çok birşey olmayacağına eminim. O kadar büyütüyorlar ki anlamıyorum. Umarım dedikleri gibi süper güç oluruz. Güzelim ülkede birçok şeyi ithal ettiğimiz için 2023'te de pek birşey değişeceğini zanletmiyorum. Dünyadaki fındığın %70'i filan Türkiyede diye biliyorum. Markette fiyatına bakıyorum alınmayacak gibi. Herşeyin fiyatı her sene artıyor. TL'nin değeri her geçen gün düşüyor. Gördüğünüz gibi 1 Dolar şuan 7 küsür TL. Bunun nedeni de bu ülkedeki ekonominin iyi yönetilememesi. Başka hiçbir açıklaması yok. Umarım bu doğalgaz hepimiz için hayırlı olur. Artık kim kullanır satarmıyız kullanırmıyız ne olur bir fikrim yok ama umarım boşa gitmez ülkemiz için kullanılır.

Ekonominin kötüye gittiğini gösteren çok basit bir tablo. Dolar artıyor ve her sene ekmeğin fiyatı artıyor.

85e261e2f1494dfe579d85c3744d1e11.jpg

Merhabalar hocam..

Benim Kişisel görüşüm zannedildiği üzere doğalgaz ekonomi üstünde çok büyük bir etki yaratmıyıcak. Çünkü rusyadan doğalgazı m3 e 1 dolar gibi fiyat ödemekteyiz. doğalgaz ihâlatına gerek kalmadığını var sayalım ekonomiden bahsetmişsiniz Türkiye Cumhuriyeti Hazine bakanlığının izlediği politikalardan dolar baskılama çabası dolar rezervinin erimesine sebebiyet verdi. zaten hali hazırda dolar olarak borcumuzun olduğunu ve bunu faizi ile birlikte ödememiz gerektiğini düşünürsek doğalgaz bulunması pekte iç açıcı değil..

'DilsizCellat

Kıdemli Üye
19 Eyl 2015
2,645
3
Kaf Dağı
Bu ihaleden yararlanacak yandaş şirketlere hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Bahsedilen ufak miktarın da dönüm noktası olarak yedirilmesi başarısını da en içten dileklerimle tebrik ediyorum. Cuma günü açıklama yapacağım dediğinde yükselen enerji hisseleri açıklamadan sonra çakıldı :D

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Bu ihaleden yararlanacak yandaş şirketlere hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Bahsedilen ufak miktarın da dönüm noktası olarak yedirilmesi başarısını da en içten dileklerimle tebrik ediyorum. Cuma günü açıklama yapacağım dediğinde yükselen enerji hisseleri açıklamadan sonra çakıldı :D

5 yıl........

mrtaklan

Yeni üye
22 Eki 2015
24
0
THT olarak bu konuya önem vermemiz çok önemli ülkemizin her an yanında olacağız hayırlı olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.