Ülkeniz İçin Ölür Müydünüz ?

26 Haz 2016
230
0
Haklısın ama okulu bırakınca başarı altın tepside önümüze gelmiyor o adamlar bir şeyler yapabilmiş ki yükseklere çıkabilmişler.Birde şu eğitim sisteminden hiç şikayetci olmayan öğretmenlerde cabası :)

Döğru söylüorsun. Eğitim sistemi ögrenciye her şeyi Altın tepside verilmek için hazırlanmış... Yani insan çabalamadıkça hiçbir şey Başaramaz.

n3pix

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,079
0
Aydın
Tübitak'ın reddettiği projeleri abd 1. Seçiyor. Bu ülkede teknoloji üretilmez çünkü diğer ülkeler izin vermez. Daha çıkardığımız bor'u işleyemiyoruz. Kaldı ki icat yapacağız. Zor. Ama okumalı tabi ki.

Bu yılın bilmem kaçıncı liselerarası proje yarışmasında Ege bölgesine 6 tane kodlama dan proje seçildi. Aydın'dan İzmir'e gittim projem için. Fakat 3 tane İzmir Koleji öğrencisi, TÜBİTAK projesinin düzenlendiği Ege Üniversitesi nden destek alarak ve başka bir rektör gibi bir şeyden proje yaptırarak para karşılığında ilk 3 oldu ve Ankara'ya gitmeye hak kazandı. Adamların yaptığı proje Anketti kağıt üzerinde ama kodlama dalına birinci seçildi :) Canım Türkiye'm diyorum başka bisi demiyorum :)

pasagonlum

Üye
14 Mar 2017
171
0
anlamıyorum bu abdülhamitcileri abdülhamit yalanlarını okuyun bi tarihe bakın TÜRK devletlerine Sonra burada Irak Ermeni Yezid zerdüş Kırması insanları savunun abdülhamit han veya ona buna bişey demiyorum ama araştırın bi abi

Aso1

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
2,680
0
Bilecik
anlamıyorum bu abdülhamitcileri abdülhamit yalanlarını okuyun bi tarihe bakın TÜRK devletlerine Sonra burada Irak Ermeni Yezid zerdüş Kırması insanları savunun abdülhamit han veya ona buna bişey demiyorum ama araştırın bi abi

abdulhamit yalanları diyorsun bide abdulhamit e bişey demiyorum diyorsun ?

Lowindy

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
2,547
14

Konu ile alakası nedir?

Ve ülkemiz için zaten gerekenler yapılmıştır. Tübitak projelere destek verirse gençlerin önü açılır. Fakat 'Cumhuriyet'in 90 yıllık enkazını kaldırdık' diyen biri için bir şey yapmam söz konusu değil.

Promote

Yeni üye
15 Mar 2017
28
0
Ankara
Zehir gibi çocuklarımız harcanıyor,gönül ister ki böyle olmasın ama görüşleri düşünceleri aile yapısı şusu busu diye durmadan eliyorlar ve bu adil bir eleme olmuyor genelde.Haklısın usta keşke böyle olsaydı.

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Ellerine Sağlık Ben de İçimden Niye Öleyim Diyerek Girdim. Maalesef Okuyan Biri olarak Söylüyorum BU Uğurda Ölsek te... Eğitim Olmadan Olmaz Özgürlük Eğitimdendir Gelin Görün Ki Eğitim sistemine Rezalet. Özellikle Şunu Belirteyim Öğretmenler Çok Önemli Vicdanlı Ve Anne Baba yüreği ile Öğrencilere Yaklaşan Öğretmenlerin Kıymeti bilinmeli ve el üstünde tutulmalıdır. Şunu belirteyim ki;

Dinimiz: “İlim ve hikmet, Müslümanın yitiğidir. Nerede bulursa onu alır.” (Tirmizi, İlim, 19.)
“Kim bildiği bir şeyi, sorulduğunda gizlerse kıyamet günü Allah ona ateşten bir gem vurur.”* (Tirmizi, İlim, 3.)
“İlim öğrenmek her Müslümana farzdır. Allah, ilim öğrenmek amacıyla yola çıkan kimseye cennetin yolunu kolaylaştırır.” (İbni Mace, Mukaddime, 17.)

Türklükte: Saraylarda pozitif dini bilimler Bir çok Bilim Adamın Yetişmesi Harezmi Uluğbey gibi Önemli Kişiler

Atatürkçülük: Yenilikçilik ve İleri gitme

Mezopotamya Çin Uygarlıkları: İlimde Çok Katkıları bulunmuşlardır.

Say say bitmez...

Millet Siyasi kavgada ama El yabancısı Uzaya çıkmakla kalmayıp Uzayda yaşam projeleri geliştirmekte.

Milletimizin EN BÜYÜK Sorunu DÜŞÜNMEMEKTİR.

ASO1 Hocam Anlayacağınız İsyan Edeceğim Daha Çok Nokta var. Ama Şunu Unutmayın

DİNİ VE MİLLİ olarak EĞİTİME verilen Değeri Tekrar Verebilsek.

Aso1

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
2,680
0
Bilecik
Zehir gibi çocuklarımız harcanıyor,gönül ister ki böyle olmasın ama görüşleri düşünceleri aile yapısı şusu busu diye durmadan eliyorlar ve bu adil bir eleme olmuyor genelde.Haklısın usta keşke böyle olsaydı.

Kardeşim Bunun Birçok Örneğini Görmüşümdür Bir Ders Anlat 1 Kere Dinlesin Unutmaz Ama Adam Uyuşturucu Batağının İçine Düşmüş

3HiLaLL

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,962
0
4 yıl önce vatan için ailemi bile öldürürdüm.
fakat şimdi vatan haini bile olurum, artık TÜRK ırkının hiçbir önemi kalmadı.

Farkındamısınız Ne Dediğiinizin ? Konusmalarımıza Dikkat Edelim
Biz Bu VATANI Karşılıksız Severiz Gerekirse

Son düzenleme:

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Konuyu abudik gubudik yerlere çekmeyin. Herkes, ülkeyi değiştirmeye kalkışmadan önce kendini değiştirmeli. Bolca kitap okuyarak kendini geliştirmeli. Teşekkür ederiz paylaşım için

Promote

Yeni üye
15 Mar 2017
28
0
Ankara
Kardeşim Bunun Birçok Örneğini Görmüşümdür Bir Ders Anlat 1 Kere Dinlesin Unutmaz Ama Adam Uyuşturucu Batağının İçine Düşmüş

Tabii bir de o yola düşmüş insanlarımız var,Türkiye'de değer kıymet bilinmemesinin getirdikleri biraz da :/ insanlar kafanın çalışmasını belinin çalışmasından çok daha basit gördüğü sürece öyle ya da böyle bu zehir gibi çocuklar harcanacak toplumumuz içinde ne yazık ki.

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
Hocam kısmen haklısınız,

Ancak şunu demek durumundayım, Mustafa Kemal'inde dediği gibi "Türk Milleti Çalışkandır,Türk milleti Zekidir".Ben cidden şunu içten söylüyorum Dünyadaki bir çok milletten daha zeki ve üretkeniz ancak Türkiye'de Bilime Gerçekten önem veren bir kitle yok ve Devlet çok destek çıkmıyor bunun yüzlerce örneği var mesela Süleyman Demirel Üniversitesinde Küçücük bir odada Süper güçlerin üretmesini uzun zaman aldığı bir askeri cihazı bir hocamız devlet desteksiz yaptı.

Yukarıdaki sadece bir örnek,Bir örnek daha vereyim Toyotanın Arge'ye harcadığı para Türk devleti'nin argeye harcadığı paradan daha fazla.Bunlar bu şekilde uzayıp gider.

Evet üreten nesile her zaman ihtiyaç var ancak Şuanlık Zeki İnsandan fazla,Zeki insanları finanse edecek onlara destek çıkacak duyarlı devlet yöneticilerimize daha fazla ihtiyacımız var şimdilik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.