Ultra Hacker Programları 500 Adet // Bir ilk..:) //PoisonScorpion Farkıyla..

slex

Üye
15 Şub 2012
71
0
arkdaslar bana acil c/Inetpub/wwwroot klasoru lazim varsa link atabilirmisiniz ltfn. simdiden tskler

cixirfan

Katılımcı Üye
22 Şub 2012
427
0
İstanbul
kardeşim ben genel olarak hack yapıyorum ama isimleri kafamı karıştırıyor hepsini acıklama imkanın varmı acaba

bufter

Üye
31 Ocak 2010
203
0
Samsun
''Böyle bir dosya yok ya da telif hakkı ihlali için kaldırılmıştır.'' kardes sana zahmet yeni link verirmisin ellerine saglık ayrıca :)

FatihBey

Yeni üye
6 Tem 2012
22
0
Teşekkürler kardeş güzel paylaşım işlemcine sağlık :D
çoğu arkadaş programların açıklamasını da istemiş ben de bilmiyorum ama kullanacağım programı google den arat %80-90 bulunuyor. Fikir babası Google ...

nayks

Yeni üye
28 Eki 2012
1
0
Selam msn verme imkanın varmı birkaç konuda yardım almak istiyorum mümkünse şimdiden tşk

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.