uni.cc ye ufak bi darbe

7h3_M47k4p

Katılımcı Üye
26 Ara 2007
818
11
38
Almatı / KAZAKHSTAN
Türk sitelerine uyarı yapmak güzel oluyor galiba benim anlamadığım böyle uyarı mı olur ya adminin adını msn adresini bulursun uyarnı yaparsın çok acayip geliyo yağılanlar anasayfaya indexle
bu arada techno hack club da cabası
ben Türk sitelerine yapılan hiç bi uyarıyı tebrik edemiyorum bana göre uyarı böyle olmaz...

bad4225

Katılımcı Üye
12 Kas 2007
425
9
türksielerine yapılan hiçbir saldırıyı tasvip atmiyorum ayrıca tht adına bişey yoq indexte

cilekes_cash

Yeni üye
30 Eyl 2007
8
0
beyler ii okuyun yazdklarımı ayrıca bn türkiyedeki 5. senem 2 ülke değiştrdim aslen türkm ayrıcxa türk sitelerine hack falan die laf kalabalığında bulunmayın hack ın TÜRK ü gevuru olmaz
klübümüzede laf yok
herkes baksn dalgasına ölesine bi taklıym dedim sitede yabılanlara bak lamer kaynıyo maşşallah:S
şimdi bu laflardan sonra basıları benm bu indexlediğim sitelere kendi indexlerini basmaya calılcaklar bassnlar tınnlamam bile
ben yabıcağmı yabdm bu sitenn sahibine
ayrıca bu siteye kayd olmamdaki amaç lamerleri öğrenmekti
tüm lamerlere şaşarılar:p
ayrıca hacker olduumu idaa etmiorm:D
bana üstad demeleri yetio herkesn

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.