unicef açık buldum xss

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Backd00r

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
543
1
Tor Network
Xss Hac değilmi Sniffre Hazırla Bakalım Kim dedi hack değil diye bir ara hack forumunda xss bulmuştum adamın cookiseni alıp giriş yapmıştım çokta zor olmadı

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Öncelikle ellerine sağlık açığı bildirip geri dönüşü aldıktan sonra konu olarak paylaşmanızı görmek isteriz,

Xss bir açık türüdür hacklenemez olarak bakmayın XSS büyük bir açık türüdür.

Xss ile bir çok bilgiyi elde edebilirsiniz. Cookie çalabilirsiniz sitede betik çalıştırabilirsiniz. Siteye giren kişilere virüs bulaştırabilir hatta ve hatta belli türlerinde /csrf/ zombileme dahi yapabilirsiniz.

Size tavsiye ben çok fazla hack alanında ilerleyecek vakit bulamasam bile az çok biliyorum. Xss açığı güvenliğini almayı ve saldırmayı öğrenin. Çok iyi para var :) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.