Unity build sorunu alıyorum

S1ZER

Yeni üye
23 Mar 2019
4
0
Merhaba arkadaşlar unity de android oyun yapmaya çalışıyorum öğrenmeye çalışıyorum fakat build yaparken hata alıyorum

Bu hataların sebebi nedir acaba yardımcı olursanız çok sevinirim

S1ZER

Yeni üye
23 Mar 2019
4
0
merhaba sana şöyle izah edeyim hiç şifre girmedim unity int den full indir diyerek 2018 indirmiştim acaba ondan olabilirmi ben ondan diye düşünüp kendi sitesinden indirdim free sürümü burdan deniyicem birde hiç bi yere şifre girmedim bu arada tek yaptığım şey İnternet de bir seri buldum ordan bakarak oyun yapmaya çalışıyodum düzgün oldu mu diye bi çıktı alıyım dedim bir sürü hata geldi jdk falan hepsini araştırıp buldum ama bu son çıkanı bir türlü çözemedim

S1ZER

Yeni üye
23 Mar 2019
4
0
merhaba yorumun için teşekkür ederim keystore işini çözdüm şimdi gradle build failed see the console for details hatası alıyorum bu nasıl olay anlamadım 2019 indirdim sitesinden personel lisanslı sdk jdk falan kendi indirdi Allahtan bunda o hataları almıyorum bu hatayı da çözemedim galiba tam başlamadan bırakıcam :D yardım edersen sevinirim.

boole

Global Moderatör
12 Nis 2019
735
201
.Net Core
merhaba yorumun için teşekkür ederim keystore işini çözdüm şimdi gradle build failed see the console for details hatası alıyorum bu nasıl olay anlamadım 2019 indirdim sitesinden personel lisanslı sdk jdk falan kendi indirdi Allahtan bunda o hataları almıyorum bu hatayı da çözemedim galiba tam başlamadan bırakıcam :D yardım edersen sevinirim.

merhaba
almış olduğunuz hatanın çözümü
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=OeJDXa6JfcY[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.