Yazılım | Programlama Unity - Ekran bembeyaz

Abanitos

Yeni üye
8 Tem 2019
30
0
SVg3jS.md.jpg

Merhaba

Unity yükledim ama actığımda ekranda hicbisey yok. Nesne falan ekliyorum görünmüyor ama ekleniyor. Ekran bembeyaz. Ha bide Visual Studio inmedi, sürekli başa sarıp duruyodu bende yüklemedim. Lütfen yardım edin.

Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

boole

Global Moderatör
12 Nis 2019
735
201
.Net Core
SVg3jS

Merhaba

Unity yükledim ama actığımda ekranda hicbisey yok. Nesne falan ekliyorum görünmüyor ama ekleniyor. Ekran bembeyaz. Ha bide Visual Studio inmedi, sürekli başa sarıp duruyodu bende yüklemedim. Lütfen yardım edin.

Teşekkürler.

merhaba
kurulum sırasında her hangi bir hata aldınız mı ?
kurulum için gerekli disk alanına sahip misiniz ?

dark15s15

Katılımcı Üye
25 Ağu 2008
314
2
unity kaynaklı bir problem olduğunu düşünüyosan unity e bildir ama bilgisayarınla alakalı çakışma vb bişiy olduğunu düşünüyosan reinstall yap yada ss paylaş hata kodu paylaş varsa.

Abanitos

Yeni üye
8 Tem 2019
30
0
Sadece visual studio inerken sürekli başa sarıyodu bende iptal ettim onun dışında hiç sorun yoktu. Yeterli alan da var.

unity kaynaklı bir problem olduğunu düşünüyosan unity e bildir ama bilgisayarınla alakalı çakışma vb bişiy olduğunu düşünüyosan reinstall yap yada ss paylaş hata kodu paylaş varsa.

hiçbir hata kodu yok sadece giriş yapıyorum projeye sonra ekranda hiçbirşey göstermiyor. Ama işlemler gerçekleşiyor. Obje koyma gibi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
8
Pandora
Grafik kartın ile ilgili problemden dolayı oluyor.Unity.exe ye sağ tıklayıp ordan grafik ayarları yeri var. Ordakilerinden birine tıklayarak uygulamayı öyle açmayı denemelisin.Windows 7 de ise sağ tıklayıp uyumluluk sorunu gidermeye basıp uygulamayı açın.

Son düzenleme:

Abanitos

Yeni üye
8 Tem 2019
30
0
Grafik kartın ile ilgili problemden dolayı oluyor.Unity.exe ye sağ tıklayıp ordan grafik ayarları yeri var. Ordakilerinden birine tıklayarak uygulamayı öyle açmayı denemelisin.Windows 7 de ise sağ tıklayıp uyumluluk sorunu gidermeye basıp uygulamayı açın.

grafik ayarı dediğin yer yok. Bi videoda gördüm ama bulamadım. uyumlulukta hangisini seçeyim

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.