Unity3D Oyun Projem |İÇERİ|

dump3cz

Kıdemli Üye
20 May 2016
2,390
0
Kocaeli
Yeni bir oyun projesi ile yardımcı arkadaşlar aranıyor. Proje: FPS/TPS Türünde olacak. Aranan Nitelikler:
-Sosyal Medya(1 Twitter, 1 Instagram, 1 Facebook)
-Grafiker(1 Logo ve Icon, 1 Banner ve Reklam Tasarımcısı)
-Coder(1 Oyun İçi[Menüye gitme vb.], 1 Ağ, 1 Oyuncu, 1 Sunucu, 1 Market ve Silah, 1 Event[Ateş, Zıplama])
Ben ile beraber Toplam'da:
~12 Kişi Gerekmektedir. Yardımcı Olursanız ve Geliştirici Olursanız Emeğiniz Büyüktür. Katılmak İçin:
#Katılıyorum Nitelik_Adı

Bəy

Özel Üye
21 Haz 2015
4,810
266
Konya
Kardeşim projede sen ne iş yapacaksın?
İş yapanlar hayrına mı yapacak?

dump3cz

Kıdemli Üye
20 May 2016
2,390
0
Kocaeli
Üste belirttim marketede yazılımcı lazım oradan tc(thundercast cash) alcak siteye yönlendircek. Oradan Para kazanacağız

DeciSion

Katılımcı Üye
28 Haz 2016
378
0
Katılmak İsterdim Ama Çok Yoğunluğum Var Kardeşim Ama Yinede Destek Çıkarım. :)

opsfentek

Katılımcı Üye
21 Eki 2014
391
0
Beta Tester olurum ben :D Kodlama kısmında yardım lazım olursa gelirim hem. Gerek karakter, gerek eventler felan.

dump3cz

Kıdemli Üye
20 May 2016
2,390
0
Kocaeli
Allah sizden razı olsun ben launcherle başlıcam yardım gereken yerde facebooktaki grup ta tw verip yardımcı olacak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.