Üniversite tercihi yapmalı mıyım

kimix

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
317
0
ygs 1 200 puan almıştım düşük diye lys girmedim bilgi de 0 dı.
şimdi 2 yıllık bilgisayar programcılığınamı gitsem yoksa 1 yıl daha bekleyip
4 yıllık MTOK bilgisayar mühendisliğine mi gideyim

TurkuVaaz

Üye
9 Haz 2014
80
0
Bi bilgim yok ama 2 yillik gidipte sinavla 4 yilliga gecis yapabiliniyorsa zaman kaybetme 2 yilliga git ordan 4 yilliga gecis yap yok yapilmiyorsa ben calisirim adam akilli diyosan bi 9 ay sonra gir sinava git 4 yilliga cok farki olur.Bide sole bi durum var 4 yilligi kazanamassan da 2 yillikda yalan olur diye biliyorum dusun tasin karar senindir

kimix

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
317
0
Bi bilgim yok ama 2 yillik gidipte sinavla 4 yilliga gecis yapabiliniyorsa zaman kaybetme 2 yilliga git ordan 4 yilliga gecis yap yok yapilmiyorsa ben calisirim adam akilli diyosan bi 9 ay sonra gir sinava git 4 yilliga cok farki olur.Bide sole bi durum var 4 yilligi kazanamassan da 2 yillikda yalan olur diye biliyorum dusun tasin karar senindir

bu yıl kazanamasam bile bir dahaki yıl gine 2 yıllığı gidebiliyorum.

muhendisbey

Katılımcı Üye
29 Eyl 2013
290
0
ygs 1 200 puan almıştım düşük diye lys girmedim bilgi de 0 dı.
şimdi 2 yıllık bilgisayar programcılığınamı gitsem yoksa 1 yıl daha bekleyip
4 yıllık MTOK bilgisayar mühendisliğine mi gideyim

Allah zekayı vermiş gerisi sana kalmış.Eger Dershaneye verecek paran varsa Git ders çalşmaya başla rakiplerin seni şuan geçiyor...
2.yıllık senin için son seçenek olmalı çünkü eger kazanıpta myo dan muhendislik fakultesine gecmen gerekirse alttan ders vermen gerekecek bu çok zor bişey.

Şansın varsa 1 seneni değerlendir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.