Unpack Et Beni / KoiVM-Virtualization BETA v0.1 / 10 üzerinden 9

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
Unpack Et Beni / KoiVM-Virtualization 3.0 BETA v0.1 / 10 üzerinden 9

Arkadaşlar kendim modladım koivm'yi.

Aşamalar: ilk aşama MM_KoiVM duvarı sonraki Modded Rename duvarı sonra Kİ_KoiVM-Virtualization duvarı sonra Add Jung ve Anti de4dot low duvarı sonra Anti Virtual Machine v2 duvarı sonra confuserex normal korumaları...

Kurallar: DNSpy görüntüsünden başka hiçbirşey kabul edilmez.

- Unpack Et Beni Screen Shot -
r0R1vz.png

- Unpack Et Beni Assembly editör Screen Shot -
2O5aRO.png

Unpack Et Beni / İndir
Unpack Et Beni / VirusTotal

Yazıldığı Dil: C#
Üzerindeki Koruma: KoiVM-Virtualization 3.0 BETA v0.1

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.