Unpack ME

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
Arkadaşlar durmak yok yola devam!!
QLbo53.png

İndir
VirusTotal

Son düzenleme:

iLab

Uzman üye
15 Mar 2018
1,305
0
Ankara
Merhabalar,ne işe yaradığı hakkında bilgiler verirseniz,daha makul olacaktır.İyi forumlar.

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
Merhabalar,ne işe yaradığı hakkında bilgiler verirseniz,daha makul olacaktır.İyi forumlar.

Merhaba dostum sizden istediğim üzerindeki korumayı kaldırmanız ne kadar sağlam oldugunu görmek istiyorum koruma dedigim anti decompiler yani kodlarının çalınmaması için kısaca projenin değiştirilip piyasaya sürülmemesi için. "İİ Forumlar brom

Son düzenleme:

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
Sadece Unpack olarak çözmemiz mi isteniyor ? Çünkü Call Stackleri dahi incelediğimizde herhangi bir messageBox olayına girişmediğini görüyorum. Yani yanlışta girsem doğruda girsem tepki vermiyor program..
Eğer sadece Unpack olarak çözmemiz isteniyorsa ;
https://yadi.sk/d/-eOiZlr1hPaqvw

Call Stacklerde sadece başta bir messageBox olayı yapıyor o da İntelliLock'un mesajı :))

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
Sadece Unpack olarak çözmemiz mi isteniyor ? Çünkü Call Stackleri dahi incelediğimizde herhangi bir messageBox olayına girişmediğini görüyorum. Yani yanlışta girsem doğruda girsem tepki vermiyor program..
Eğer sadece Unpack olarak çözmemiz isteniyorsa ;
https://yadi.sk/d/-eOiZlr1hPaqvw

Call Stacklerde sadece başta bir messageBox olayı yapıyor o da İntelliLock'un mesajı :))

kral şifreyi buldunmu ? xd

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
Dediğim gibi hiçbir yerde MessageBox olayına girilmemiş ? dolayısıyla hangi olaylardan geçirdiğini bilmediğim için şifreyi bulamam..

Kral iş görürmü 10 üzerinden kaç verirsin MessageBox şifreyi giirnce "TEBRİKLER BROMM!!" diye bir mesaj veriyor

Dediğim gibi hiçbir yerde MessageBox olayına girilmemiş ? dolayısıyla hangi olaylardan geçirdiğini bilmediğim için şifreyi bulamam..
bro cevap verecekmisin yoksa hala unpack etmeyemi çalışıyon xd

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.