usb bellek dosya kurtarma

arazoglu

Üye
30 Haz 2014
97
0
nahcivan
iyi günler arkadaşlar. usb belleğime virus bulaştı. musallat. exe falan yazıyordu. şuan usb belleğime girdiğimde klasör isimleri acayip yeni adlar almış durumda. ayrıca dosyalarım yok. usb belleğimi bilgisayara takdığımda bazen f32 dosyası açıyor.iş yerimle alakalı önemli olan dosyalarım yok. easeusla taradım usb belleği ama geri dönderemedim para istiyor program. dosyalarımı nasıl kurtara bilirim? yardımlarınız için teşekkürler.

dark_h

Yeni üye
  1. Adım 1: SD kartı PC'ye takın. SD kartı bir kart okuyucuya takın ve kart okuyucuyu SD kartınızla birlikte sağlıklı çalışan bir bilgisayara takın.
  2. Adım 2: EaseUS veri kurtarma yazılımını çalıştırın ve kartı tarayın. ...
  3. Adım 3: Kaybolan verileri kontrol edin ve kurtarın.

TOMMYŞH

Katılımcı Üye
28 Haz 2021
449
1
164
Turan
Öncelikel sanırım fidye yazılımı yemişsin
cmd.exe yi yönetici olarak çalışıtır
chkdsk T: /f yazın (bu arada t sürücünün ismi dosyaların hangi sürücüdüyse onu oraya yaz) enterla
sana Y/N diyecek y yaz
T: (sürücü ismini yaz)
attrib -h -r -s /s /d *.* yaz ve windows flaşı onarmaya başlayacak büyük ihtimal olur olmazsa yaz başka çözüm yollarıda var
SAYGILAR

arazoglu

Üye
30 Haz 2014
97
0
nahcivan
  1. Adım 1: SD kartı PC'ye takın. SD kartı bir kart okuyucuya takın ve kart okuyucuyu SD kartınızla birlikte sağlıklı çalışan bir bilgisayara takın.
  2. Adım 2: EaseUS veri kurtarma yazılımını çalıştırın ve kartı tarayın. ...
  3. Adım 3: Kaybolan verileri kontrol edin ve kurtarın.
easeusla buluyor dosyalarımı ama recover yapamıyorum para istiyor program

chkdsk T: /f yazın (bu arada t sürücünün ismi dosyaların hangi sürücüdüyse onu oraya yaz) enterla
sana Y/N diyecek y yaz
attrib -h -r -s /s /d *.* yaz ve windows flaşı onarmaya başlayacak büyük ihtimal olur olmazsa yaz başka çözüm yollarıda var
SAYGILAR
yarın bi deneyeyim inşallah olur

Shade6161

Katılımcı Üye
18 Haz 2022
351
96
iyi günler arkadaşlar. usb belleğime virus bulaştı. musallat. exe falan yazıyordu. şuan usb belleğime girdiğimde klasör isimleri acayip yeni adlar almış durumda. ayrıca dosyalarım yok. usb belleğimi bilgisayara takdığımda bazen f32 dosyası açıyor.iş yerimle alakalı önemli olan dosyalarım yok. easeusla taradım usb belleği ama geri dönderemedim para istiyor program. dosyalarımı nasıl kurtara bilirim? yardımlarınız için teşekkürler.

Musallat.Exe'in yapımcısı böyle bir program yapmıştı,bunun ile siliin sonrasında geri getirme uygulamalarını kullanırsınız.

Deneme sürümü var.

arazoglu

Üye
30 Haz 2014
97
0
nahcivan
sana Y/N diyecek y yaz
SAYGILAR
farklı klasör isimleri falan gittti saolasın ama 900 mb dosya gösteriyor usb bellekte ama gizli gözükmüyor
yarın bi deneyeyim inşallah olur
chk sonluğuyla geri getirdi açamıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.