Usb Bellek İle Hedef Pc Bilgilerini Çekme//(Co Admir Farkıyla)//

GruuLy

Üye
7 Şub 2015
199
0
Kardeşim dediklerini yaptım flashda boş bir log dosyası var google chromeden faceye falan giriş yapıyorum tekrardan bakıyorum ama boş ??

Son düzenleme:

MaskHacker

Uzman üye
14 Eki 2013
1,531
3
C:/

Virüs var diyenleer açıkladım konu güncell

Konu gayet yararlı ellerine sağlık anlatımında güzel olmuş. Başkalarına yolluyormu diyen bir arkadaş olmuş ona biraz güldüm doğrusu :trl

Bu arada yorumların biraz fazla değilmi sencede :D Bizde konu açıyoruz fakat güncellemek yanlış bence bukadar herkes güncellese savaş çıkar burada :D 2013-2014 ten beri güncellenmemiş konularım mevcut :D

co admir

Uzman üye
8 Nis 2013
1,953
8

Konu gayet yararlı ellerine sağlık anlatımında güzel olmuş. Başkalarına yolluyormu diyen bir arkadaş olmuş ona biraz güldüm doğrusu :trl

Bu arada yorumların biraz fazla değilmi sencede :D Bizde konu açıyoruz fakat güncellemek yanlış bence bukadar herkes güncellese savaş çıkar burada :D 2013-2014 ten beri güncellenmemiş konularım mevcut :D

Evet kardeşim biraz fazla güncelleme yapmışım ama silicem zaten çoğunu yakında editlicem ..

Eyvallah kardeşim :D

Güzel bir yorum yapmışsın yakında bu kadar güzel mesaj almamıştım teşekkürler :D

'iMuh@fiz

Özel Üye
11 Ağu 2012
11,010
5
31
Bakü
beyler cogu sahis virus dige bos yorum yapiyor zaten stealer basdi basina virus tabi olcak esas backdoorun olmamasidir

sentinusx

Yeni üye
19 Eki 2014
42
0
harika

üstad gerçekten güzel paylaşım.inan bu site gibi yabancı bir site bile yok.orda adamlar ukala ve maddiyat ön planda... bu sitenin değerini bilmeli.şu paylaştığın olayı adamlar 20-30 dolara satıyorlar :D burda bedava sadece bellek almak kalıyor..ellerinize sağlık...

co admir

Uzman üye
8 Nis 2013
1,953
8
üstad gerçekten güzel paylaşım.inan bu site gibi yabancı bir site bile yok.orda adamlar ukala ve maddiyat ön planda... bu sitenin değerini bilmeli.şu paylaştığın olayı adamlar 20-30 dolara satıyorlar :D burda bedava sadece bellek almak kalıyor..ellerinize sağlık...

Yorumun için teşekkürler kardeşim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.